Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze tapicerskie

Zszywacze tapicerskie posiadają szeroki zakres wykorzystania. Wykorzystywane są one między innymi do mocowania folii, dachówek bitumicznych, oblicówek drewnianych, listew przypodłogowych, paroizolacji, a nawet paneli. Bazują one na wykorzystywaniu sztyftów, które pozbawione są łebków i dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane do mocowania paneli, elementów drewnianych i innych – zwracając uwagę na trwałość, łatwość montażu i szybkość wykonywanych prac, oraz nienaganny efekt estetyczny. Warto pamiętać, że nie wszystkie zszywacze mają opcję wbijania sztyftów – dostępna jest ona głównie dla modeli profesjonalnych i półprofesjonalnych, które dotyczą również takerów ręcznych.

Zszywacze tapicerskie – jaki wybrać?

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów zszywaczy tapicerskich, które przeznaczone są głównie dla amatorów i majsterkowiczów, ale również dla osób przeprowadzających profesjonalne remonty i świadczących usługi.

Zszywacze tapicerskie muszą posiadać kilka cech, aby uznać je za warte wykorzystania przy pracach remontowo-budowlanych – muszą być szybkie, dokładne i mocne. Poziom zaawansowania zszywacza tapicerskiego, który chcemy kupić jest oczywiście uzależniony od planowanego zakresu zastosowania. Nie zawsze istnieje bowiem konieczność zakupu profesjonalnego zszywacza tapicerskiego, skoro chcemy przeprowadzać pracę na małą skalę. Wówczas wystarczy nam zaledwie taker tapicerski.

Na etapie wyboru zszywacza tapicerskiego warto zwrócić również uwagę na zszywki, które dołączane są do urządzenia – w większości przypadków uniwersalne, o szerokim grzbiecie i średniej długości. Istotnym jest natomiast, żeby zszywki były idealnie dopasowane do magazynka. W innym przypadku zszywacz może się zacinać lub utracić precyzje. Każdy zszywacz ma określone maksymalne i minimalne wymiary zszywek – to ważne informacje w kontekście wyboru odpowiedniego urządzenia do pracy.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram