Filtruj według

Cena

Cena

  • 209,00 zł - 210,00 zł

Gwoździe gładkie

Aktywne filtry

  • Gwoździe gładkie łączone plastikiem

    209,00 zł
    ( 169,92 zł netto)

    Gwoździe gładkie szeregowo łączone plastikiem mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań i dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych.    

Gwoździe gładkie

Gwoździe gładkie łączone szeregowo plastikiem pod kątem 16 stopni to podstawowe akcesorium do gwoździarek. Bardzo szeroki wachlarz możliwości zastosowań tego typu łączników sprawia, że zaliczają się one do grupy gwoździ najpopularniejszych.

Gwoździe gładkie łączone plastikiem – szeroki wachlarz zastosowań

Gwoździe gładkie łączone plastikiem przeznaczone są do automatycznego wbijania przy pomocy gwoździarki. Gwoździe tego typu wykorzystywane są najczęściej w budownictwie drewnianych domów, przy realizacji założeń ogrodowych i innych konstrukcji z drewna, przy różnych pracach o charakterze dekarskim, stolarskim, a także ciesielskim i wykończeniowym. Funkcjonalności temu osprzętowi dodaje kąt łączenia, umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Zalety gwoździ łączonych plastikiem

Gwoździe łączone szeregowo plastikiem mają tę przewagę nad gwoździami połączonymi przy pomocy drutu, że nie powodują osłabień w punkcie mocowania i zapobiegając występowaniu wystających z otworów resztek. Natomiast w porównaniu do gwoździ łączonych papierem, te połączone plastikiem są dużo bardziej odporne i wygodne w przechowywaniu. Ryzyko przemoknięcia, czy mechanicznego uszkodzenia jest w przypadku plastiku (jako materiału łączącego gwoździe) znacznie niższe.

Gwoździe gładkie łączone plastikiem w naszej ofercie

Asortyment naszego sklepu oferuje łączniki o przeróżnych parametrach. W zależności od potrzeb możesz wybrać gwoździe o różnej średnicy (od 3,1 mm do 4,6 mm) oraz różnej długości (od 90 mm do 160 mm). Jeśli zastanawiasz się które łączniki sprawdzą się najlepiej w wykonywanej przez Ciebie pracy i czy na pewno będą kompatybilne z Twoją gwoździarką – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.