Filtruj według

Cena

Cena

 • 1 179,00 zł - 11 931,00 zł

Przecinarki

Aktywne filtry

 • Przecinarka TJEP DIAMOND DC-16 W

  5 410,00 zł
  ( 4 398,37 zł netto)
  Przecinarka japońskiej produkcji DIAMOND DC-16W jest to mocne narzędzie do cięcia prętów zbrojeniowych. Pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu.
  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16

  10 824,00 zł
  ( 8 800,00 zł netto)

  Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16 to narzędzie do cięcia prętów zbrojeniowych, pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu.  Umożliwia również gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych. Urządzenie zasilane sieciowo, do zestawy dodajemy dodatkowo tarczę. Przecinarka sprzedawana w trwałej plastikowej walizce.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16A

  11 931,00 zł
  ( 9 700,00 zł netto)

  Przecinarka to narzędzie do cięcia prętów zbrojeniowych, pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu. Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16A to urządzenie zasilane sieciowo, do zestawy dodajemy dodatkowo tarczę. Umożliwia również gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Przecinarka TJEP RC-20A

  4 299,00 zł
  ( 3 495,12 zł netto)
  Idealne narzędzie zasilane akumulatorowo do cięcia prętów zbrojeniowych. Umożliwia cięcie prętów które znajdują się blisko powierzchni betonu. Pozwala także na gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych.
  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Przecinarka TJEP RC-30A

  4 795,00 zł
  ( 3 898,37 zł netto)
  Idealne narzędzie zasilane akumulatorowo do cięcia prętów zbrojeniowych. Umożliwia cięcie prętów które znajdują się blisko powierzchni betonu. Pozwala także na gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych.
  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Akumulatorowa przecinarka do metalu...

  1 179,00 zł
  ( 958,54 zł netto)

  Nowa bezprzewodowa przecinarka do metalu z serii MultiVolt wyposażona w silnik bezszczotkowy. Maksymalna prędkość cięcia (wartość około dla średnich warunków pracy) dla cięcia kształtowników stalowych (szer. x wys. x gł .: 60 x 30 x 2,3 mm) około 3,2 m/min. Silnik działa z wysoką mocą pracując nawet pod dużym obciążeniem.

 • Akumulatorowa przecinarka do metalu...

  1 239,00 zł
  ( 1 007,32 zł netto)

  Przecinarka CD3605DB wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, działa na akumulatory z serii MultiVolt. Posiada najwyższą wydajność cięcia w swojej klasie, prędkość jest o około 1,6 razy większa niż odpowiednika  CD3605DA. Lekki korpus o kompaktowych rozmiarach, pozwala na komfortową pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Akumulatorowa przecinarka/giętarka do...

  8 999,00 zł
  ( 7 316,26 zł netto)

  Dostępne na miejscu !

  Przecinarka/giętarka VB3616DA jest pierwszym urządzeniem akumulatorowym, które może ciąć, jak również zginać pręty zbrojeniowe. Potrafi przeciąć stalowy pręt o średnicy w przedziale 10-16 mm w mniej niż 3 sekundy/ Gięcie zajmuje maksymalnie 4 sekundy.

  Ostatnie sztuki w magazynie

Przecinarki

Przecinarka – profesjonalne narzędzie doskonałe

Przecinarki stanowią grupę narzędzi, przeznaczonych dla profesjonalistów. Obecność tego typu sprzętu przy pracach budowlanych, rozbiórkowych i wszelkich innych, przy których potrzebne jest cięcie prętów zbrojeniowych, nieporównywalnie skraca czas pracy, podnosząc jej efektywność i jakość, a także – co niezwykle ważne – wnosi zupełnie nowy wymiar komfortu pracy.

Przecinarki – podstawowe informacje

Przecinarki to narzędzia dla fachowców, których zakres pracy obejmuje przecinanie prętów zbrojeniowych i tym podobnych elementów. Przecinarka pozwala na precyzyjne cięcie, nawet  blisko betonu. Narzędzie to pozwala na pracę o nieosiągalnym dotąd stopniu wydajności i efektywności. Oszczędza czas i pieniądze. 

Najlepszy sprzęt w dobrej cenie

Oferujemy wybór sprawdzonych, najlepszych modeli przecinarek do cięcia prętów zbrojeniowych. Posiadają one mocne i precyzyjne elementy tnące, gwarantujące najwyższą jakość, wydajność i efektywność pracy.  Każda z nich umożliwia sprawne wykonywanie cięć również w trudniej dostępnych miejscach, na przykład blisko powierzchni betonu. Dostępne w naszym sklepie przecinarki do prętów zbrojeniowych wyprodukowane są przez duńską markę TJEP. To gwarancja najlepszej jakości w przystępnej cenie. Dzięki doskonałym, ergonomicznym i niezawodnym sprzętom, TJEP sukcesywnie zdobywa nowych zwolenników. Zostań jednym z nich! Zobaczysz i odczujesz różnicę już po pierwszym dniu pracy z przecinarką – niezależnie od tego, który model wybierzesz.

Wybierz przecinarkę idealną dla Ciebie

Poszczególne modele przecinarek do prętów zbrojeniowych różnią się między sobą rodzajem zasilania i sposobem działania. Wybierz urządzenie najpełniej spełniające potrzeby i oczekiwania, dyktowane specyfiką Twojej pracy. Polscy profesjonaliści coraz częściej decydują się na wyposażenie swojego ekwipunku w przecinarkę, będącą standardowym sprzętem u specjalistów na rynku zachodnim. 

Przecinarka – nowy wymiar produktywności i komfortu pracy

Każdy specjalista mający do czynienia ze zbrojeniami, w tym z cięciem zbrojeniowych prętów, z pewnością doceni walory przecinarek. Pojawienie się na rynku tego typu narzędzi wprowadziło możliwość uzyskania zupełnie nowego poziomu efektywności, jakości i komfortu pracy. Każdy, kto choć raz ciął pręty zbrojeniowe w dwójnasób: tradycyjną metodą ręczną oraz przy pomocy przecinarki – mając możliwość wyboru, zawsze postawi na przecinarkę.