Filtruj według

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 330,00 zł

Gwoździe pierścieniowe

Aktywne filtry

 • Gwoździe łączone papierem pierścieniowe

  185,00 zł
  ( 150,41 zł netto)

  Gwoździe łączone papierem pierścieniowe świetnie sprawdzają się w budownictwie, a także stolarstwie, dekarstwie, przy pracach montażowych, czy wykończeniowych. Typ pierścieniowy to idealny rodzaj gwoździ do konstrukcji drewnianych np. dachów, elewacji domów i innych prac z zakresu budownictwa drewnianego.

 • Gwoździe z gazem OK Pierścieniowe

  309,00 zł
  ( 251,22 zł netto)

  Dostępne gwoździe z gazem OK posiadają łebki typu „D” i występują w kilku wariantach. Dodatkowym udogodnieniem jest już sam typ łączenia gwoździ. Papier minimalizuje ryzyko uszkodzenia części łączonych oraz nie generuje śmieci z materiału łączącego. W skład zestawu z takimi gwoździami wchodzą również naboje gazowe OK w ilości 3 sztuk.

 • Gwoździe z gazem Bostitch Pierścieniowe

  309,00 zł
  ( 251,22 zł netto)

  Gwoździe z gazem Bostitch to doskonały wybór przy konstruowaniu domów szkieletowych, deskowaniu konstrukcji i montażu elementów wykończeniowych dachów. Stanowią najlepszej jakości osprzęt gwoździarek typu Paslode im350 oraz im350+, Senco SGT90, B.pro NR90 HANS, Bostich GF9033-E, Max GSN90CH / GS690, Rawl WW90CH, Makita GN900, Tjep GRF 34/90 GAS 2G/3G, YATO YT-0927, Bosch MGSN90-34DK, itp.

 • Gwoździe z gazem OK do paslode im90i...

  330,00 zł
  ( 268,29 zł netto)

  Gwoździe z gazem OK do Paslode im90i łączone są na taśmie papierowej pod kątem nachylenia 34 stopni. Dedykowane do gwoździarek Paslode im90i oraz im100i. Świetnie sprawdzają się w pracach z drewnem – tak stolarskich, jak i budowlanych.

Gwoździe pierścieniowe

Gwoździe łączone papierem należą do najczęściej wybieranych łączników w szeroko pojętej branży budownictwa drewnianego. Kąt nachylenia wynoszący 34 stopnie ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Materiał łączenia natomiast zapobiega odpryskom, co czyni go niezwykle bezpiecznym dla zbijanych elementów.

Gwoździe łączone papierem – idealny osprzęt Twojej gwoździarki

Gwoździe łączone papierem są dostosowane do większości typów gwoździarek dostępnych na rynku, oraz w naszej ofercie. Dostępne są zestawy gwoździ z nabojem gazowym. Jeden taki nabój może wbić do 1000 gwoździ, jego wydajność zależy od temperatury otoczenia.

Specyfika gwoździ pierścieniowych

Gwoździe pierścieniowe charakteryzuje ich forma. Na powierzchni trzpienia tego typu łącznika wybity jest szereg pierścieni, co sprawia, że gwóźdź wchodzi gładko, a przy próbie wyrwania kształt ten stawia opór, haczy o włókna drewna. Użycie gwoździ pierścieniowych nawet kilkukrotnie zwiększa nośność konstrukcji. Sprawdzają się mi. przy więźbach dachowych, przy zbijaniu drewnianych ogrodzeń, palet oraz mebli. Oferujemy również zestawy gwoździ pierścieniowych ocynkowanych do zastosowania na zewnątrz. W naszym asortymencie znajdują się rożne rozmiary i rodzaje gwoździ, kompatybilne z oferowanymi w sklepie gwoździarkami. Ta różnorodność pozwoli znaleźć odpowiedni łącznik do każdego materiału. Ponadto nasza oferta zawiera jedynie najlepsze jakościowo produkty, gwoździe gładkie, pierścieniowe ocynkowane i nieocynkowane o najróżniejszych rozmiarach.