Filtruj według

Cena

Cena

 • 141,00 zł - 499,00 zł

Gwoździe łączone plastikiem

Aktywne filtry

 • Gwoździe malowane czarne dekra HDG

  259,00 zł
  ( 210,57 zł netto)

  Gwoździe do dachów z posypką HDG, łączone plastikiem.

 • Gwoździe skrętne łączone plastikiem

  215,00 zł
  ( 174,80 zł netto)

  Gwoździe skrętne dostępne w tym sektorze sklepu, połączone są plastikiem pod kątem 21 stopni. Ich przeznaczeniem jest tworzenie łączeń przy pomocy gwoździarek, najczęściej o zasilaniu pneumatycznym.

 • Gwoździe gładkie łączone plastikiem

  209,00 zł
  ( 169,92 zł netto)

  Gwoździe gładkie szeregowo łączone plastikiem mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań i dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych.    

 • Gwoździe ANCHOR do łączników ciesielskich...

  141,45 zł
  ( 115,00 zł netto)

  Gwoździe Anchor to Gwoździe ze stali niskowęglowej, z pierścieniowym trzpieniem oraz specjalnym poszerzanym łbem stożkowym. Gwoździe ocynkowane elektrolitycznie łączone plastikiem. Przeznaczone do mocowania złączy ciesielskich oraz haków dachowych systemów odwadniających do konstrukcji drewnianych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Pierścieniowy trzpień zapewnia podwyższone parametry sił wyrywających, a specjalny kształt łba sił ścinających, w aplikacjach z systemowymi złączami ciesielskimi.

 • Gwoździe malowane czarne dekra HDG + gazy...

  499,00 zł
  ( 405,69 zł netto)

  Gwoździe do dachów z posypką HDG, łączone plastikiem.

 • Pierścieniowe łączone plastikiem

  199,00 zł
  ( 161,79 zł netto)

  Gwoździe pierścieniowe szeregowo łączone plastikiem mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań i dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych.

 • Gwoździe skrętne ocynkowane łączone...

  249,00 zł
  ( 202,44 zł netto)

  Gwoździe skrętne ocynkowane dostępne w tym sektorze sklepu, połączone są plastikiem pod kątem 21 stopni. Ich przeznaczeniem jest tworzenie łączeń przy pomocy gwoździarek, najczęściej o zasilaniu pneumatycznym.

 • Haftry Tjep 28/25 HA RING HDG

  259,00 zł
  ( 210,57 zł netto)

  Haftry pierścieniowe, łączone plastikiem pod kątem 22°, oraz zostały ocynkowane ogniowo (HDG).

Gwoździe łączone plastikiem to elementy wykorzystywane w gwoździarkach pneumatycznych, usprawniające ładowanie „pistoletu”. Szeroka gama zastosowań plastiku sprawia, iż jest to jeden z najpopularniejszych typów połączeń gwoździ. W sklepie Jedmar prezentujemy gwoździe gładkie, gładkie-ocynkowane, pierścieniowe, pierścieniowo-ocynkowane, skrętne oraz skrętne-cynkowane. Stopień pochylenia połączeń to 21 stopni, pasujący do narzędzi z kątami od 20-22 stopni. Jeżeli poszukujesz uniwersalnych gwoździ, sprawdzających się zarówno przy pracach stolarskich, ciesielskich i wykończeniowych, to sięgnij po gwoździe łączone plastikiem.

Dlaczego warto wybrać gwoździe łączone plastikiem?

Gwoździe łączone plastikiem w przeciwieństwie do gwoździ łączonych drutem nie powodują osłabienia na punktach łączenia, ze względu na użyciu plastiku. W tym przypadku materiał łączący nie pozostawia wystających z otworów resztek. Zastosowanie plastiku zamiast papieru i przechowywanie gwoździ w kartonach sprawia, że są one znacznie bardziej odporne na niesprzyjające okoliczności, takie jak uszkodzenia mechaniczne czy nadmierna wilgoć.