Amortyzatory

Aktywne filtry

 • Amortyzator do gwoździarki RGN

  39,00 zł
  ( 31,71 zł netto)

  Amortyzator do gwoździarki RGN to uniwersalny produkt firmy RGN. W ofercie posiadamy wszystkie części do gwoździarek.  Amortyzatory do gwoździarek typu: CN 55, CN 70 i CN 80.

  Zapewniamy obsługę serwisową.

 • Amortyzator do gwoździarki BOSTICH

  39,00 zł
  ( 31,71 zł netto)

  Amortyzator do gwoździarki to uniwersalny produkt firmy BOSTICH typu:  N58, N70 i N80.

  Wierzymy, że znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie lub dla swoich pracowników. Jeśli nie posiadasz takiego urządzenia, albo interesują Cię części zamienne do gwoździarek, zajrzyj na nasze pozostałe aukcje.

 • Amortyzator do gwoździarki MAX

  39,00 zł
  ( 31,71 zł netto)

  Amortyzator do gwoździarki MAX to uniwersalny produkt firmy MAX. W ofercie posiadamy wszystkie części do gwoździarek.  Amortyzatory do gwoździarek typu: CN 55, CN 70 i CN 80.

Amortyzatory

Amortyzatory są mechanizmami, które przechwytują i rozpraszają nadmiar energii w układach mechanicznych. W przypadku narzędzi takich jak gwoździarki, amortyzatory są częściami zamiennymi, z biegiem czasu i używania ulegającymi eksploatacji. To zupełnie naturalne zjawisko, a wymiana tego typu części powinna następować przy każdym przeglądzie technicznym urządzenia, lub w razie potrzeby – częściej.  

Amortyzotor – część zamienna do twojej gwoździarki

Sprawny amortyzator to sprawnie działający sprzęt. Ale przecież nie tylko – amortyzator chroni urządzenie przed negatywnym wpływem drgań, ale przed wszystkim ochrania jego użytkownika. Komfort pracy będzie utrzymywał się na wysokim poziomie tylko ze sprawnymi częściami zamiennymi, w tym amortyzatorem. Dlatego regularna (choć przecież nieczęsta) wymiana tej części urządzenia jest tak istotna.  

Zachowaj narzędzia w świetnej kondycji

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie części zamienne do gwoździarek. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci się cieszyć sprawnym sprzętem przez długie lata. Zapewniamy wszystko, by narzędzia pracy specjalistów służyły im jak najdłużej. Posiadamy w ofercie amortyzatory przeznaczone do gwoździarek m. in. od Bostich, MAX, RGN i wielu innych producentów. W swojej bogatej ofercie posiadamy też kompletne urządzenia – wiązarki, przecinarki, zszywacze, gwoździarki – zarówno te akumulatorowe jak i gazowe, czy zasilane pneumatycznie (bębnowe, szynowe, konstrukcyjne).   

Amortyzatory – zestawy naprawcze

Amortyzatory wchodzą też często w skład zestawów naprawczych obok wbijaków i tłoków. Dzięki tego typu zestawom można samodzielnie wymienić zużyte części, bez straty czasu i pieniędzy na serwisowanie sprzętu.   Często mawia się, że poziom zadbania narzędzi świadczy o poziomie pracy ich użytkownika. I wcale nie chodzi tu o stopień zużycia sprzętu – wręcz przeciwnie.  Dzięki dostępnym w naszym sklepie amortyzatorom i innym częściom zamiennym, możesz długo cieszyć się sprawnymi urządzeniami.