Filtruj według

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 1 476,00 zł

Baterie i ładowarki

Aktywne filtry

Baterie i ładowarki do gwoździarek i wiązarek

Ładowarki oraz baterie litowo-jonowe są używane w różnych dziedzinach życia, tak też w budownictwie. Wydajne zasilanie urządzeń podczas pracy bezpośrednio przekłada się na szybkość wykonywanej przez nas pracy. Zakup dodatkowych baterii do gwoździarek czy innych posiadanych przez nas elektronarzędzi pozwoli na jeszcze dłuższą i bezproblemową pracę, bez konieczności ponownego ładowania i przerywania pracy. Proponowane przez nas wymienne akumulatory i ładowarki do wiązarek to części dodatkowe do produktów z naszej oferty. Nie są przeznaczone jedynie do urządzeń marki Tjep, pasują również do produktów innych firm, np. Rawlplug czy B.Pro. Stale pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty, dlatego też znajdziesz u nas również baterie i ładowarki do elektronarzędzi takich renomowanych firm jak Paslode, Milwaukee czy HIKOKI.

Wymienne baterie i ładowarki do elektronarzędzi

Oferowane przez nas baterie do i ładowarki są stworzone do wiązarek i gwoździarek. Cechuje je najwyższa jakość materiałów oraz niezawodna technologia. Dla jak najdłuższego komfortu pracy warto zainwestować w solidne wymienne akumulatory, które charakteryzują się długą żywotnością tak jak oferowane przez nas baterie marki Tjep. Więcej informacji o specyfikacji baterii do wiązarek i ładowarek do gwoździarek — m. in. z jakimi urządzeniami są kompatybilne — znajdą Państwo w opisach poszczególnych modeli. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Pozostajemy do Państwa dyspozycji - postaramy się dopasować idealny model do posiadanego przez Państwa sprzętu.

Dodatkowa bateria do gwoździarki - jeszcze dłuższa praca

Zarówno jeśli jesteś profesjonalistą i gwoździarki czy wiązarki wykorzystujesz w swojej codziennej pracy, jak i w przypadku, kiedy z elektronarzędzi korzystasz wyłącznie okazyjnie, podczas domowego majsterkowania, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Dodatkowe akumulatory do wiązarek pozwolą ci na dłuższą pracę i więcej wykonanych wiązań podczas jednego użycia. Równie istotnym elementem są ładowarki do gwoździarek. Warto korzystać ze sprzętu renomowanych producentów, ponieważ tylko takie akcesoria gwarantują prawidłowe naładowanie baterii. Markowe ładowarki posiadają również niezbędne atesty i zabezpieczenia, które zapobiegają przegrzewaniu akumulatorów, ich nierównomiernemu naładowaniu czy nawet spaleniu baterii.

Ładowarki do gwoździarek - wybierz odpowiedni model

Ładując jakiekolwiek wymienne akumulatory, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim nigdy nie należy zostawiać ładowanych baterii do gwoździarek bez nadzoru! Zarówno ładowarka do wiązarki, jak i dodatkowe baterie powinny być położone na niepalnym podłożu, z dala od źródeł ciepła. Warto zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do zakupionego przez nas modelu ładowarki i wybrać odpowiednie parametry ładowania - jeśli zachodzi taka potrzeba. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno akumulatory, jak i ładowarki najpopularniejszych producentów gwoździarek i wiązarek.