Filtruj według

Cena

Cena

 • 22,00 zł - 70,00 zł

Wkręty ciesielskie

Aktywne filtry

 • Wkręty WKLC do łączników ciesielskich

  22,00 zł
  ( 17,89 zł netto)

  Wkręty do łączników ciesielskich posiadają łeb walcowy i gniazdo TX. Dobrze sprawdzają się do mocowania trójwymiarowych łączników ciesielskich do podłoży drewnianych.

 • Wkręty tarasowe

  69,00 zł
  ( 56,10 zł netto)

  Wkręty tarasowe przeznaczone są do montażu desek tarasowych, podłogowych, elewacyjnych do podłoża drewnianego na zewnątrz budynku oraz wszystkich zamocowań drewna wymagających wysokiej odporności wkrętów na korozję. Umożliwiają szybki montaż bez wstępnego nawiercania.

  5x60 - pakowane po 200 sztuk 

  5x80 - pakowane po 100 sztuk 

 • Wkręty ciesielskie stożkowe

  35,00 zł
  ( 28,46 zł netto)

  WKRĘTY CIESIELSKIE STOŻKOWE

  Wkręty ciesielskie dzięki innowacyjnej konstrukcji posiadają polepszone zdolności do wkręcania się, a tym samym znacząco usprawniają pracę przy montażu konstrukcji drewnianych. Wkręty te w pełni zastępują gwoździe budowlane i nie wymagają nawiercania. Głębokie gniazdo TORX pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu. Konstrukcje drewniane, które są elementami budowlanymi, wymagają, aby do ich montażu stosować wyłącznie certyfikowane łączniki trzpieniowe. Oferowane przez nas wkręty charakteryzuje wysoka jakość wykonania.

 • Wkręty do poziomowania łat regulacyjne

  38,00 zł
  ( 30,89 zł netto)

  Wkręty do poziomowania łat regulacyjne przeznaczone do szybkiego montażu łat drewnianych, zapewniają bardzo szybkie i trwałe zamocowanie oraz ich poziomowanie poprzez wykręcanie. Wykonane z wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk wkrętów. Specjalny gwint i główka pozwala na pewne mocowanie łaty.

 • Wkręty ciesielskie typu spax talerzowe 8mm

  29,00 zł
  ( 23,58 zł netto)

  Głównym atutem wkrętów ciesielskich z podkładką talerzykową jest szeroka podkładka: 22mm i bardzo dobry gwint. Produkty wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. Produkty uniwersalne, pasujące do każdego urządzenia.

 • Wkręty ciesielskie typu spax talerzowe 6mm

  63,00 zł
  ( 51,22 zł netto)

  Głównym atutem wkrętów ciesielskich z podkładką talerzykową jest szeroka podkładka: 22mm i bardzo dobry gwint. Produkty wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. Produkty uniwersalne, pasujące do każdego urządzenia.

Wkręty ciesielskie

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wkrętów ciesielskich. Proponujemy wszystkim fachowcom wkręty ciesielskie z podkładką talerzykową typu spax oraz wkręty ciesielskie do poziomowania łat regulacyjne. Dodatkowo w ofercie naszego sklepu znalazło się miejsce dla wkrętów ciesielskie stożkowych oraz wkrętów tarasowych. Wszystkie oferowane wkręty ciesielskie są wykonane z najwyższej jakości stali oraz posiadają certyfikat CE. Ponadto posiadają głęboko osadzone gniazdo TORX 40, co za tym idzie — nasze wkręty ciesielskie umożliwiają solidne i pewne wkręcanie ze sobą elementów. Dodatkowym atutem jest fakt, że oferowane przez nas wkręty są uniwersalne — współgrają z różnymi modelami wkrętarek akumulatorowych i pneumatycznych. 

Wkręty ciesielskie do drewna — jakie wybrać?

Wkręty ciesielskie służą przede wszystkim do mocowania ze sobą drewnianych konstrukcji. Cieszą się coraz większą popularnością na budowach i coraz częściej wypierają tradycyjne gwoździe budowlane. Wszystko to za sprawą innowacyjnej budowy wkrętów ciesielskich, która pozwala na szybkie i sprawne łączenie ze sobą elementów, bez konieczności ich wcześniejszego nawiercania. W zależności od typu materiałów, z jakimi przychodzi ci pracować, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie modele dopasowane do twoich potrzeb. Posiadamy najbardziej popularne modele wkrętów stożkowych i talerzowych, jak również te dedykowane do zadań specjalnych — wkręty regulacyjne i tarasowe. Szerokie spektrum długości i łbów pozwoli ci wybrać idealne wkręty dla ciebie. Jeśli masz problem z wyborem — serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi fachowcy pomogą ci wybrać idealne wkręty dla ciebie.

Wkręty ciesielskie do krokwi

Oferowane przez nas modele wkrętów nadają się również do łączenia krokwi. Znajdziesz u nas modele o różnych długościach od 80 do nawet 400 milimetrów. W zależności od wybranego rodzaju w opakowaniu znajdziesz od 50 sztuk wkrętów. Wkręty ciesielskie z naszej oferty mają średnicę od pięciu do ośmiu milimetrów. Wszystkie oferowane przez nas wkręty do drewna ciesielskie posiadają odpowiednie certyfikaty. Tylko wybór takich modeli daje ci gwarancję, że wybrane przez ciebie akcesoria są bezpieczne w użytkowaniu, a wykonywane przez ciebie konstrukcję pozostają solidne i posłużą bezpiecznie przez wiele lat.  Wkręty ciesielskie to niezastąpione akcesorium na każdej budowie. W naszej ofercie posiadamy wkręty ciesielskie do każdego typu materiałów.