Filtruj według

Cena

Cena

  • 318,00 zł - 319,00 zł

Skoble

Aktywne filtry

  • SKOBLE FS-40/33mm

    318,57 zł
    ( 259,00 zł netto)

    Skoble o dużej wytrzymałości, zostały ocynkowane ogniowo (HDG) i pokryte specjalną powłoką przedłużającą żywotność, zapewniającą maksymalną ochronę przed korozją, a tym samym maksymalną żywotność skobli.

Skoble metalowe - ocynkowane

Skoble to gwoździe o dość specyficznym wyglądzie. Znajdują liczne zastosowanie w nietypowych, specjalistycznych sytuacjach, gdzie tradycyjne gwoździe lub zszywki, nie dadzą sobie rady. Skoble metalowe wykorzystuje się przede wszystkim przy montażach różnego typu siatek do drewnianych słupków - czy to prostego ogrodzenia leśnego, którego celem jest ochrona przed dziką zwierzyną, czy też drutu kolczastego, który zapobiega przedostaniu się przez siatkę nieproszonych gości. Skoble ocynkowane można też często zauważyć w drzwiach do piwnicy lub innych furtkach, gdzie to właśnie na nich mocowane są kłódki służące do zamknięcia wejścia. 

Skoble do siatki i drewna

Skoble które znajdziesz w naszej ofercie są ocynkowane ogniowo co daje bardzo dobrą odporność na warunki atmosferyczne i jest dużo bardziej wytrzymałe od standardowego ocynku. Można wyróżnić dwa podstawowe rodzaje skobli. Różnią się długością 33 i 40 mm. Skoble do drewna świetnie sprawdzą się przy montażu siatki leśnej która służy do ogrodzenia terenów leśnych co zapewnia bezpieczeństwo zwierzętom. 

Najczęściej wykorzystywane skoble do siatki, które mają kształt litery U oraz po obu końcach zaostrzone są w szpic, co umożliwia ich bezproblemowe wbicie w drewno.

Skoble w centrum narzędziowym Jedmar 

Centrum narzędziowe Jedmar to miejsce, w którym oferowane są najwyższej jakości narzędzia oraz akcesoria przydatne zarówno na budowie, jak i w remontach, z których równie chętnie korzystają profesjonaliści, co i domowi majsterkowicze. W naszej ofercie znajdziesz skoble ocynkowane ogniowo od profesjonalnego producenta TJEP. Wybierając skoble oraz inne gwoździe i zszywki z oferty naszego sklepu internetowego wybiera się przede wszystkim jakość oraz trwałość. Jest to bardzo ważne, szczególnie jeśli zakupione skoble swoje zastosowanie znajdą przy grodzeniu, które musi być trwałe i zapewniać bezpieczeństwo przez wiele, wiele lat. Zapraszamy na zakupy w centrum narzędziowym Jedmar, gdzie można zaopatrzyć się w skoble oraz wiele innych narzędzi przydatnych na budowie i przy różnego rodzaju remontach.