Filtruj według

Cena

Cena

 • 125,00 zł - 451,00 zł

Gwoździe łączone drutem

Aktywne filtry

 • Gwoździowkręty łączone drutem

  369,00 zł
  ( 300,00 zł netto)

  Gwoździowkręty to rodzaj łącznika który jest wystrzeliwany z gwoździarki, ale można go łatwo wykręcić dzięki zastosowanemu gwintowi.

  Uniwersalny kształt gwintu pozwala znacznie skrócić czas montażu. Montaż nie wymaga wcześniejszego nawiercania otworów.

  Łączone są w zwojach pod kątem 16 stopni.

 • Gwoździe pierścieniowe łączone drutem EPAL...

  189,00 zł
  ( 153,66 zł netto)
 • Gwoździe gładkie koletowane

  246,00 zł
  ( 200,00 zł netto)

  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo gładkie i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.

 • Gwoździe skrętne koletowane

  240,00 zł
  ( 195,12 zł netto)
  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.
 • Gwoździe bębnowe koletowane

  219,00 zł
  ( 178,05 zł netto)

  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo pierścieniowe (karbowane) i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.

 • Gwoździe łączone drutem 28 stopni BOSTITCH...

  125,00 zł
  ( 101,63 zł netto)

  Oferowane gwoździe łączone drutem pod kątem 28 stopni pokryte są żywicą. Posiadają główki w kształcie litery „D”. Dostępne są różne warianty wielkości gwoździ, pakowanych po 2000 sztuk w kartonie. Gwoździe o średnicy 2,8 mm występują w kilku długościach do wyboru: 50 mm, 65 mm, 75 mm oraz 90 mm.

 • Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane...

  189,00 zł
  ( 153,66 zł netto)

  Gwoździe papowe należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem są wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek.

 • Gwoździe łączone drutem papowe TJEP...

  140,22 zł
  ( 114,00 zł netto)

  Gwoździe papowe TJEP należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem są wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek.

 • Gwoździe łączone drutem ocynkowane

  309,00 zł
  ( 251,22 zł netto)
  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są ocynkowane pierścieniowe (karbowane) i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni. Dzięki gwoździom łączonych drutem ocynkowane ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy.
 • Gwoździe skrętne ocynkowane

  450,00 zł
  ( 365,85 zł netto)

  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są ocynkowane skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni. Dzięki gwoździom łączonych drutem ocynkowane ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy.

Gwoździe łączone drutem to podstawowy łącznik wykorzystywany w gwoździarkach pneumatycznych. Używane są masowo przy produkcji palet i skrzynio palet gdzie wykorzystywane są gwoździarki bębnowe. Użycie drutu zapewnia kompletowi zwiększoną wytrzymałość i odporność na wilgoć. W sklepie internetowym naszej firmy znajdziesz gwoździe łączone drutem pod kątem 16 stopni, pasujące do urządzeń o kącie pochylenia od 15 do 17 stopni. Dysponujemy gwoździami pierścieniowymi, gładkimi i skrętnymi. Dodatkowo mogą być ocynkowane lub ze stali nierdzewnej.

Gwoździe łączone drutem – czym się charakteryzują?

Gwoździe łączone drutem dostępne są w formie taśmy kompatybilnej z gwoździarkami bębnowymi. W większości przypadków ich zwoje złożone są z dużej ilości gwoździ, dzięki czemu możliwe jest sprawne działanie. Produkowane są one z myślą o wbijaniu za pomocą pistoletów pneumatycznych, dostosowanych do gwoździ o odpowiednich parametrach.