Filtruj według

Cena

Cena

 • 1 949,00 zł - 4 445,00 zł

Gwoździarki elektryczne

Aktywne filtry

 • Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN M18

  2 899,00 zł
  ( 2 356,91 zł netto)

  Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN świetnie sprawdzi się przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowana nowoczesna technologia - bezszczotkowy silnik i akumulator litowo-jonowy pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Natomiast zintegrowany panel operacyjny posiadający przełączniki przyciskowe pozwoli w prosty sposób wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym a kontaktowym.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Gwoździarka gazowa Tjep GRF 34/90 GAS 3G

  2 050,00 zł
  ( 1 666,67 zł netto)

  Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/90 GAS 3g  dzięki kompaktowemu designowi idealnie nadaje się do prac remontowo-budowlanych. Przez wielu wykonawców uznawana jest za jedną z najlepszych gwoździarek na rynku. Prostota użycia, mocna bateria, możliwość regulacji poziomu wbicia czy gumowy uchwyt sprawiają, że praca z użyciem gwoździarki jest przyjemnością.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Gwoździarka HIKOKI NR1890DBCL

  2 649,97 zł
  ( 2 154,45 zł netto)

  Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki to nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia prace ciesielskie i dekarskie. Gwoździarka wykorzystuje do pracy gwoździe o długości 90 mm typu D. W ofercie posiadamy 2 modele gwoździarek: NR1890DBCL (gwoździe łączone papierem) i NR1890DBRL WKZ (gwoździe łączone plastikiem). Cechą charakterystyczną podanych gwoździarek jest wysoka wydajność przy dużej mocy, co pozwala uzyskiwać od 1,5 do 2 gwoździ na sekundę.

 • Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G

  2 699,00 zł
  ( 2 194,31 zł netto)

  Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G pozwoli na szybkie i sprawne wbijanie gwoździ oraz mocowanie płyt kartonowo-gipsowych i profili stalowych. Dzięki kompaktowej, ergonomicznej budowie gwarantuje  sprawne działanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Zastosowanie naboju gazowego do zasilania gwarantuje prostotę użytkowania - bez konieczności stosowania uciążliwych przewodów i węży kompresora.

 • Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G na...

  2 999,00 zł
  ( 2 438,21 zł netto)
  Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 pozwala na łatwe i dokładne wprowadzanie gwoździ w otwory złącz ciesielskich. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii skupiającej się na antypoślizgowym uchwycie, który zapewnia mniejsze obciążenie ręki. Oprócz tego posiada regulacje głębokości wbicia i dwustopniowy tylny załadunek.
 • Sztyfciarka gazowa TJEP VF-16/64 GAS 3G

  1 949,00 zł
  ( 1 584,55 zł netto)

  Sztyfciarka gazowa TJEP VF-16/64 GAS 3G to rozwiązanie, które pozwoli w szybki i prosty sposób przybijać elementy wykończeniowe czy listwy przyścienne. Pozwala na efektywny działanie, bez konieczności wykorzystania kompresora. Posiada regulacje głębokości wbicia, hak na pasek oraz antypoślizgową rączkę dla lepszej kontroli ruchów. 

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi

  4 399,00 zł
  ( 3 576,42 zł netto)

  Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich.  Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Gwoździarka gazowa Tjep GRF 34/100 GAS 3G...

  2 850,00 zł
  ( 2 317,07 zł netto)
  Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/100 GAS 3g dzięki kompaktowemu designowi idealnie nadaje się do zaawansowanych prac remontowo-budowlanych. Przez wielu wykonawców uznawana jest za jedną z najlepszych gwoździarek na rynku. Prostota użycia, mocna bateria, możliwość regulacji poziomu wbicia czy gumowy uchwyt sprawiają, że praca z użyciem gwoździarki jest przyjemnością.
 • Gwoździarka Prebena PKT8-Hybrid

  4 445,00 zł
  ( 3 613,82 zł netto)
  Gwoździarka akumulatorowa PKT8-Hybrid marki Prebena to nowoczesne urządzenie pozwalające na bicie gwoździ do 100mm bez pomocy gazu.  Zupełna większość gwoździarek akumulatorowych jest do 90mm
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN hafciarka

  3 999,00 zł
  ( 3 251,22 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW papiarka

  4 199,00 zł
  ( 3 413,82 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Sztyfciarka gazowa Paslode IM65A F16

  3 600,00 zł
  ( 2 926,83 zł netto)
  Paslode IM65A F16 Lithium – Sztyfciarka gazowa wbijająca sztyfty o przekroju 1,40 x 1,60 [mm], w długościach od 32 do 64 [mm]. Narzędzie wykorzystywane głównie przy prefabrykacji domów o konstrukcji szkieletowej, a także przy wszelkich pracach wykończeniowych.

Gwoździarki elektryczne

Koniec ery młotka i pulsującego bólem kciuka! Urządzenia te wbijają gwoździe szybko, trwale i pod zadanym kątem. Żegnajcie zniszczenia po krzywo wbitym gwoździu. Czas przybijać wygodnie.

Cechy - gwoździarki elektryczne

Gwoździarki elektryczne jak ich silniejsi pneumatyczni bracia, automatyzują i przyspieszają proces przybijania gwoździ. Ich sposób działania opiera się o mechanizm zamachowy, przez co są lżejsze i łatwiejsze w obsłudze. W zamian za mobilność wynikającą z braku połączenia z kompresorem, ogranicza nas czas pracy akumulatora. Ten problem łatwo rozwiąże zapasowa bateria. Najczęściej występująca pojemność akumulatora (ok. 5Ah) wystarczy na wbicie ok 500 gwoździ, co w zupełności wystarczy w warunkach przydomowego warsztatu. Gwoździarki elektryczne początkowo używane były tylko przez profesjonalistów. Obecnie zaczynają zyskiwać popularność również w gronie amatorów. To urządzenia proste w obsłudze, wydajne, poręczne – stają się niezbędnikiem każdego majsterkowicza.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie gwoździarki elektrycznej?

 • moc — parametr, który powie nam na jakich powierzchniach będzie w stanie pracować nasze urządzenie, jak głęboko będą wbijały się gwoździe
 • wymiary gwoździ — co będziemy zbijać razem najczęściej? Jakich wielkości potrzebować? Dobrze jest rozważyć tę kwestię, urządzenia obsługują zazwyczaj tylko kilka rozmiarów
 • pojemność i rodzaj magazynka
 • szybkostrzelność
 • waga — im niższa tym wyższa precyzja
 • koszty eksploatacji
 • amortyzacja odrzutu
 • wyważenie narzędzia
 • antypoślizgowy uchwyt gwoździarki elektrycznej i hak do zawieszenia na pasie — dodatkowe udogodnienia, które ułatwiają pracę
 • czas naładowania akumulatora, jego pojemność / ew. długość kabla zasilającego

Dlaczego warto wybrać gwoździarki elektryczne?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze, sprawdzone i polecane przez profesjonalistów gwoździarki elektryczne.