Zszywki typ 13

Aktywne filtry

  • Zszywki typ 13 Rapid

    32,00 zł
    ( 26,02 zł netto)

    Zszywki typ 13 Rapid wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stanowią potrzebny dodatek dla narzędzi, takich jak zszywacz młotkowy lub pistolet ręczny, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Ich wytrzymałość przekłada się zaś na solidność łączeń, którą tym samym gwarantujemy. Opakowanie mieści 5,000 sztuk.

Zszywki typu 13 do takerów

Wybierając zszywki do zszywacza, warto zastanowić się, do czego będą nam potrzebne. Inne wybierzemy do obijania mebli, a inne będą nam potrzebne do przybicia grubszego rodzaju materiałów. Różne rozmiary zszywek do zszywacza pozwolą ci wybrać idealny model dopasowany do twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz zszywki typu 13 o szerokości grzbietu 10,6 mm. Dostępne są w różnych rozmiarach od 6 do 10 mm.

Zszywki do zszywacza typ 13 - do czego służą?

  Zszywki do zszywacza przeznaczone są głównie do mocowania wszelkiego rodzaju tekstyliów. Doskonale zatem nadadzą się do obijania mebli. W domowym warsztacie sprawdzą się do zabezpieczenia altany przed zimą - ręczny taker świetnie sprawdzi się do przybijania folii do drewnianej ramy altanki, czy też zabezpieczenia terenu - za pomocą zszywacza ręcznego można zamontować siatkę do słupków. Wbrew pozorom ręczny zszywacz tapicerski to świetnie rozwiązanie nie tylko do tapicerowania! Warto je posiadać w swoim warsztacie. 

Jak włożyć zszywki do zszywacza?

Ręczne zszywacze tapicerskie działają na dokładnie takiej samej zasadzie jak ich mniejsze, biurowe odpowiedniki. Jeśli kiedykolwiek wymieniałeś zszywki w tym małym urządzeniu, to nie będziesz mieć najmniejszego problemu z ich uzupełnieniem w takerze. Wystarczy otworzyć górną pokrywę urządzenia. Po odciągnięciu sprężyny należy w zasobniku umieścić zszywki typu 13 i zamknąć delikatnie pokrywę. Należy zwrócić uwagę, aby nasze palce nie dotykały spustu mechanizmu zszywacza ręcznego w trakcie zamykania zasobnika! Ważne jest też, aby wszystkie zszywki ułożone były grzbietem do góry i nie nachodziły na siebie — unikniemy w ten sposób zablokowania mechanizmu.