Filtruj według

Cena

Cena

 • 1 788,00 zł - 4 200,00 zł

Zszywacze gazowe

Aktywne filtry

 • Skoblarka do siatki ogrodzeniowej TJEP...

  3 099,00 zł
  ( 2 519,51 zł netto)

  Idealne do szybkiego montażu standardowych ogrodzeń z siatki stalowej, klatek i zagród dla zwierząt, ogradzanie terenów leśnych i uprawowych. Zszywacz gazowy do mocowania ogrodzeń z drutu itp. Bez kompresorów i węży. Zszywacz jest dobrze wyważony i niezwykle mocny, co zapewnia doskonałe wkładanie, nawet w twardym drewnie. Głębokość napędu można regulować, dzięki czemu stajnia może być włożona do końca lub gwint może mieć pewien luz. (w zestawie dodatkowy nos do montażu w twardym drewnie)

 • Zszywacz do deski tarasowej TJEP PQZ-75...

  3 150,03 zł
  ( 2 561,00 zł netto)

  Zszywacz gazowy do deski tarasowej TJEP PQZ-75 GAS 3G pracuje ze zszywkami budowlanymi typu Q oraz KG o długości 35 - 75 mm. Zastosowanie naboju gazowego zamiast kompresora zapewniło zwiększoną wygodę i ergonomię pracy.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Zszywacz budowlany TJEP TW-16/38 LW

  1 789,00 zł
  ( 1 454,47 zł netto)
  Zszywacz budowlany TJEP TW-16/38 LW poręczny i przeznaczony do prowadzenia lekkich prac z materiałami drewnianymi i drewnopodobnymi, posiada regulację głębokości wbicia zszywek i umożliwia łatwe usuwanie zakleszczonych zszywek.
 • Profesjonalny zszywacz gazowy PASLODE...

  4 200,00 zł
  ( 3 414,63 zł netto)

  Ten niezawodny zszywacz gazowy budowlany Paslode IM200/50 wykonany jest z materiałów wysokiej jakości o dużej odporności i wytrzymałości. Jego kompaktowa obudowa, zabezpieczony magazynek, poręczność i mobilność gwarantują wysoki komfort i łatwość pracy.

 • Zszywacz gazowy TJEP PQZ-75 GAS 3G

  2 969,00 zł
  ( 2 413,82 zł netto)
  Zszywacz gazowy TJEP PQZ-75 GAS 3G pracuje ze zszywkami budowlanymi typu Q oraz KG o długości 35 - 75 mm. Zastosowanie naboju gazowego zamiast kompresora zapewniło zwiększoną wygodę i ergonomię pracy.
  • Obecnie brak na stanie

  Zszywacz gazowy B.PRO S875 GASBORN

  3 199,00 zł
  ( 2 600,81 zł netto)

  Dane techniczne:

  • Średnica drutu: 1,6x1,3mm,
  • Długość zszywek: 35-75mm,
  • Waga (kg): 4
  • Sposób łączenia zszywek: klejone i żywicowane,
  • Efektywność baterii: ok. 2500 zszywek
  Obecnie brak na stanie

Zszywacze gazowe

Zszywacze gazowe charakteryzują się szybkością oraz dokładność wbijania zszywek. W zależności od modelu zszywacze gazowe są przeznaczone m. in. do montażu płyt kartonowo- gipsowych, budownictwa szkieletowego, prac ogrodowych czy stolarskich. Zszywacze gazowe są poręczne, dzięki możliwości pracy bez zewnętrznego zasilania. Posiadają akumulator, zbiornik na gaz oraz pojemnik na zszywki, co ułatwia zszywanie w trudno dostępnych miejscach.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze zszywacza gazowego?

Jak przy wszystkich urządzeniach akumulatorowych należałoby sprawdzić wytrzymałość akumulatora, co pozwoli uniknąć późniejszego rozczarowania podczas pracy, z powodu konieczności ciągłego ładowania akumulatora. Ważnym czynnikiem jest również masa zszywacza, która ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na pojemność magazynka na zszywki, który przekłada się na wielkość przyrządu, jak również na częstotliwość wstrzymywania pracy i uzupełniania pojemnika. W zależności do jakie czynności będą wykonywane przy użyciu zszywacza gazowego, należy wybrać odpowiedni typ zszywek, producenci oferują różną długość, szerokość i średnicę drutu. Ponadto, ważnym aspektem jest nabój gazowy, który umożliwia wykonanie określonej ilości strzałów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty solidnych i precyzyjnych zszywaczy gazowych.