Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Paslode - narzędzia budowlane wysokiej jakości

Paslode to producent wysokiej klasy technologii przemysłowej, który wchodzi w skład amerykańskiej grupy ITW Illinois Tool Works Inc. Paslode zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokojakościowych, specjalistycznych produktów i sprzętów do wyposażenia nowoczesnego przemysłu na całym świecie. 

Nasze centrum narzędziowe Jedmar w swojej ofercie posiada topowe narzędzia budowlane marki Paslode, które mogą ułatwić pracę zarówno pracownikom firmy budowlanej przy codziennych zmaganiach na budowie, jak i wznieść domowe majsterkowanie na zupełnie nowy, lepszy poziom. 

Profesjonalne gwoździarki Paslode

Narzędzia budowlane Paslode dedykowane są zarówno profesjonalistom, jak i domowym majsterkowiczom. Flagowy produkt, jakim jest gwoździarka Paslode, pozwala na zaoszczędzenie czasu pracy przy jednoczesnym wzroście bezpieczeństwa pracownika oraz jakości wykonywanej pracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi budowlanych dostępnych w naszym sklepie i wyboru swojego nowego narzędzia firmy Paslode. Jeśli nie jesteście pewni czy wybrany przez was zszywacz lub gwoździarka są dobrym wyborem, który sprosta czekającym go wyzwaniom, zachęcamy do kontaktu. Nasz wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem chętnie podzieli się swoją wiedzą przydatną w doborze idealnie dopasowanego do potrzeb użytkownika narzędzia budowlanego jednego z lepszych producentów na rynku budowlanych, jakim jest marka Paslode

Paslode - krótka historia marki 

Firma Illinois Tool Works Inc. została założona w 1914 roku. Miała kilku założycieli: Carl G. Olson, Oscar T. Hogg, Paul B. Goddard oraz Frank W. England. Praca u podstaw połączona z prężnym rozwojem sprawiła, że firma w latach 60-tych stała się prawdziwym potentatem, jeśli chodzi o produkcję systemów zamocowań do drewna, metalu i betonu. Dynamiczny rozwój – z roku na rok – doprowadził do momentu, w którym firma posiada 600 oddziałów w 52 krajach i zatrudnia 60 000 osób. Jednocześnie posiada aż 15 000 patentów. Prężny rozwój firmy możliwy jest dzięki blisko 100-letniej tradycji.

Paslode to uznana marka, której produkty wykorzystywane są na całym świecie, zarówno przez przedsiębiorstwa budowlane, jak i fachowców na całym świecie. Jednym z kluczowych czynników, które przyczyniły się do tak dynamicznego wzrostu i które decydują o wysokiej funkcjonalności oraz komforcie użytkowania także dzisiaj, są innowacyjne rozwiązania i materiały, które wykorzystuje firma.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram