Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Paslode

Paslode to producent wysokiej klasy technologii przemysłowej, który wchodzi w skład amerykańskiej grupy ITW Illinois Tool Works Inc. Zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokojakościowych, specjalistycznych produktów i sprzętów do wyposażenia nowoczesnego przemysłu na całym świecie. Prężny rozwój firmy możliwe jest dzięki blisko 100-letniej tradycji.

Krótka historia Paslode

Firma Illinois Tool Works Inc. została założona w 1914 roku. Miała kilku założycieli: Carl G. Olson, Oscar T. Hogg, Paul B. Goddard oraz Frank W. England. Praca u podstaw połączona z prężnym rozwojem sprawiła, że firma w latach 60-tych stała się prawdziwym potentatem, jeśli chodzi o produkcję systemów zamocowań do drewna, metalu i betonu. Dynamiczny rozwój – z roku na rok – doprowadził do momentu, w którym firma posiada 600 oddziałów w 52 krajach i zatrudnia 60 000 osób. Jednocześnie posiada aż 15 000 patentów.

Paslode to uznana marka, której produkty wykorzystywane są na całym świecie, zarówno przez przedsiębiorstwa budowlane, jak i fachowców na całym świecie. Jednym z kluczowych czynników, które przyczyniły się do tak dynamicznego wzrostu i które decydują o wysokiej funkcjonalności oraz komforcie użytkowania także dzisiaj, są innowacyjne rozwiązania i materiały, które wykorzystuje firma.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram