Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Prebena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Prebena - zszywki, zszywacze, gwoździarki

W centrum narzędziowym Jedmar oferujemy duży wybór narzędzi budowlanych marki Prebena. W ofercie posiadamy między innymi gwoździarki, zszywacze tapicerskie oraz kompatybilne z nimi zszywki Prebena. Narzędzia te usprawnią pracę i uczynią ją o wiele wydajniejszą. Niezależnie od tego, czy jesteś domowym majsterkowiczem, czy profesjonalnym budowlańcem ze swoją całą ekipą pomocników, narzędzia marki Prebena spełnią Twoje oczekiwania i ułatwią pracę przy łączeniu i zszywaniu różnych elementów ze sobą. Praca będzie o wiele szybsza, lżejsza i co najważniejsze wydajniejsza. 

Jedmar to nie tylko narzędzia budowlane marki Prebena, które można kupić online, ale przede wszystkim wiedza i wieloletnie doświadczenie pracowników naszego centrum narzędziowego, którzy z chęcią pomagają w doradzaniu naszym klientom przy ich wyborach. Z nami dobór parametrów sprzętu do rodzaju wykonywanych prac, z naszą pomocą, nie musi być straszny. 

Prebena - narzędzia budowlane z historią

Prebena to firma posiadająca przeszło 50-letnie doświadczenie w produkcji zszywek, gwoździ, sztyftów i narzędzi pneumatycznych, zarówno ręcznych, jak i kompresorów. Narzędzia Prebena dostępne są w przeszło 50 krajach na 5 kontynentach. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, zdobytemu podczas licznych realizacji firma może zaproponować efektywne rozwiązania w zakresie łączenia różnych elementów.

Marka Prebena szczególnie koncentruje się na jakości wytwarzanych wyrobów – celem jest spełnienie wszelkich wymogów i norm jakościowych. Pomaga w tym wewnętrzny dział kontroli jakości, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem całego procesu produkcyjnego. Rezultatem tego jest możliwość zagwarantowania najwyższej jakości towarów oraz duża elastyczność na zmiany i potrzeby rynku. Praca odbywa się zgodnie z normą ISO 9001:2008.

Oferta firmy Prebena skoncentrowana jest wokół szerokiego wachlarzu narzędzi budowlanych i niezbędnych do nich akcesoriów oraz elementów złącznych, takich jak gwoździe, zszywki, sztyfty, wkręty i gwoździowkręty. Prebena posiada licencję EPAL, o oznaczeniu na łbie PC, PD oraz PE.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram