Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Prebena

Prebena to firma posiadająca przeszło 50-letnie doświadczenie w produkcji zszywek, gwoździ, sztyftów i narzędzi pneumatycznych, zarówno ręcznych, jak i kompresorów. Produkty firmy dostępne są w przeszło 50 krajach na 5 kontynentach. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, zdobytemu podczas licznych realizacji firma może zaproponować efektywne rozwiązania w zakresie łączenia różnych elementów.

Firma szczególnie koncentruje się na jakości wytwarzanych wyrobów – celem jest spełnienie wszelkich wymogów i norm jakościowych. Pomaga w tym wewnętrzny działa kontroli jakości, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem całego procesu produkcyjnego. Rezultatem tego jest możliwość zagwarantowania najwyższej jakości towarów, oraz duża elastyczność na zmiany i potrzeby rynku. Praca odbywa się zgodnie z normą ISO 9001:2008.

Oferta firmy skoncentrowana jest wokół szerokiego wachlarzu narzędzi budowlanych i niezbędnych do nich akcesoriów, oraz elementów złącznych, takich jak gwoździe, zszywki, sztyfty, wkręty i gwoździowkręty. Prebena posiada licencję EPAL, o oznaczeniu na łbie PC, PD oraz PE.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram