Filtruj według

Cena

Cena

 • 32,00 zł - 49,00 zł

Zszywki do takerów ręcznych

Aktywne filtry

 • Zszywki typ 13 Rapid

  32,00 zł
  ( 26,02 zł netto)

  Zszywki typ 13 Rapid wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stanowią potrzebny dodatek dla narzędzi, takich jak zszywacz młotkowy lub pistolet ręczny, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Ich wytrzymałość przekłada się zaś na solidność łączeń, którą tym samym gwarantujemy. Opakowanie mieści 5,000 sztuk.

 • Zszywki typ 140 Rapid

  49,00 zł
  ( 39,84 zł netto)

  Zszywki typ 140 Rapid wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stanowią potrzebny dodatek dla narzędzi, takich jak zszywacz młotkowy lub pistolet ręczny, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Ich wytrzymałość przekłada się zaś na solidność łączeń, którą tym samym gwarantujemy. Opakowanie mieści 5,000 sztuk.

 • Zszywki typ 53 Rapid

  36,00 zł
  ( 29,27 zł netto)

  Zszywki typ 53 Rapid Wysokiej jakości galwanizowane zszywki typ 53 z cienkiego drutu stworzone zostały z myślą o pracy z tekstyliami. Zaprojektowane tak, aby były praktycznie niewidoczne na materiale, sprawdzą się również doskonale do etykietowania.

Zszywki do takerów ręcznych

Zszywki są niepozornym, ale niezbędnym elementem w pracy przy użyciu takerów. Rodzajów zszywek są dziesiątki i należy je wybierać zwracając uwagę na posiadany przez nas sprzęt. Dzięki nim wykonasz różne prace tapicerskie, ogrodowe czy magazynowe, które wymagają dużej mobilności.

Jakich zszywek potrzebujesz?

Przed zakupem musisz dokładnie zastanowić się jakiego rodzaju zszywek potrzebujesz, czy mają być z cienkiego druty, które sprawdzą się do mocowania tkanin i siatki drucianej, czy może z drutu płaskiego, odpowiedniego materiału do sczepiania papieru, tektury albo folii? Zszywki różnią się od siebie również długością nóżek oraz szerokością grzbietu i należy rozsądnie dobierać w zależności do rodzaju robót jakie się planuje, a także modelu takera.

Zszywki – szybko i estetycznie!

Konstrukcje, łączone przy pomocy zszywek są wyjątkowo estetyczne i są bardziej odporne na rozerwanie niż gdybyśmy używali np. gwoździ, ze względu na długość powierzchni przytwierdzającej. Co w przypadku mocowania siatki do drewnianych słupków będzie niesłychaną zaletą. Również, jeśli pomyślimy o własnoręcznie robionych meblach, najczęściej kojarzą się używaniem takera. Zszywki nie potrzebują też grubego podłoża, by móc spełniać swoje zadanie. Wystarczy, żeby nie mogły przebić się na drugą stronę!

Jakość w przystępnej cenie

Wielkim atutem jest również cena, w naszym sklepie kosztują już od 45,66 zł za 5 tysięcy sztuk. Wyobraź sobie, ile możesz napraw wykonać przy pomocy jednej paczki! Jeśli potrzebujesz sprzętu, niezależnie czy ze względów ekonomicznych, czy zależy ci na szybkiej, niezależnej od osprzętu pracy, takery ręczne, wraz z pasującymi do nich zszywkami, będą dla ciebie! W kategorii zszywki znajdziesz też dokładne informacje dotyczące przeznaczenia poszczególnych rodzajów z uwzględnieniem długości. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz to co będzie dla ciebie najlepsze, w razie czego służymy pomocą!