Filtruj według

Cena

Cena

 • 248,00 zł - 270,00 zł

Gwoździe skrętne

Aktywne filtry

 • Gwoździe skrętne łączone plastikiem

  215,00 zł
  ( 174,80 zł netto)

  Gwoździe skrętne dostępne w tym sektorze sklepu, połączone są plastikiem pod kątem 21 stopni. Ich przeznaczeniem jest tworzenie łączeń przy pomocy gwoździarek, najczęściej o zasilaniu pneumatycznym.

 • Gwoździe skrętne ocynkowane łączone...

  249,00 zł
  ( 202,44 zł netto)

  Gwoździe skrętne ocynkowane dostępne w tym sektorze sklepu, połączone są plastikiem pod kątem 21 stopni. Ich przeznaczeniem jest tworzenie łączeń przy pomocy gwoździarek, najczęściej o zasilaniu pneumatycznym.

Gwoździe skrętne

Gwoździe skrętne dostępne w tym sektorze sklepu, połączone są plastikiem pod kątem 21 stopni. Ich przeznaczeniem jest tworzenie łączeń przy pomocy gwoździarek, najczęściej o zasilaniu pneumatycznym.

Gwoździe skrętne – forma do zadań specjalnych

Charakterystyczną cechą gwoździ skrętnych jest, jak sama nazwa wskazuje, skręcona forma ich trzpienia. Najczęściej posiadają płaski, chropowaty i stosunkowo szeroki łebek. Dzięki swej budowie gwarantują wyjątkowo mocne łączenia. Duża siła zespolenia przekłada się na trwałość wykonywanych konstrukcji. To osprzęt wybierany w sytuacjach, kiedy wymagana jest duża siła zespolenia. Sam materiał łączący, czyli plastik, nie pozostaje bez znaczenia. Nie dość, że wyklucza osłabienie w punkcie łączenia (co zdarza się w przypadku gwoździ łączonych drutem), to jeszcze jest najbardziej odporny na niedogodne warunki przechowywania, takie jak wilgoć, czy uszkodzenia mechaniczne (jak w szeregowego łączenia gwoździ papierem). Gwoździe skrętne łączone plastikiem używane są też do produkcji palet i innych drewnianych konstrukcji. Jednak ich głównym przeznaczeniem pozostaje sektor budownictwa (z łączeniem szkieletów domów na czele),w tym prace dekarskie, czy ciesielskie.

Gwoździe skrętne – jak odpowiednio dobrać je do gwoździarki?

Głównym wymaganiem dotyczącym sprzętu do wbijania gwoździ skrętnych połączonych plastikiem jest kąt nachylenia – 21 stopni. Tego typu łączniki będą kompatybilne z wieloma modelami gwoździarek, takich producentów jak choćby Makita, Rawl, Paslode, Prebena, Tjep, Bosch, Stanley Bostitch, RGN, Hitachi, Bea, Max, Senco i wielu innych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości przy wyborze gwoździ – skontaktuj się z naszym zespołem. W zależności od potrzeb można wybrać gwoździe skrętne połączone plastikiem o różnych parametrach. Dostępne średnice łączników to 3,1 mm oraz 3,8 mm. Długość gwoździ również dostępna jest w paru wariantach do wyboru – 90 mm i 130 mm.