Filtruj według

Cena

Cena

 • 28,00 zł - 63,00 zł

Wkręty talerzykowe z podkładką

Aktywne filtry

 • Wkręty ciesielskie typu spax talerzowe 8mm

  29,00 zł
  ( 23,58 zł netto)

  Głównym atutem wkrętów ciesielskich z podkładką talerzykową jest szeroka podkładka: 22mm i bardzo dobry gwint. Produkty wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. Produkty uniwersalne, pasujące do każdego urządzenia.

 • Wkręty ciesielskie typu spax talerzowe 6mm

  63,00 zł
  ( 51,22 zł netto)

  Głównym atutem wkrętów ciesielskich z podkładką talerzykową jest szeroka podkładka: 22mm i bardzo dobry gwint. Produkty wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. Produkty uniwersalne, pasujące do każdego urządzenia.

Wkręty talerzykowe z podkładką

W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne wkręty talerzykowe z podkładką, o wysokiej jakości gwarantowanej certyfikatem CE. Specjalnie ukształtowane wkręty świetnie sprawdzają się w pracach ciesielskich, dając użytkownikowi pewność, że stworzona konstrukcja nigdy się nie rozejdzie ani nie rozszczepi, nawet gdy montuje się blisko krawędzi. Ta technologia doskonale się sprawdza jeśli chodzi o prace w drewnie.

Wkręty talerzykowe z podkładką – wkręty ciesielskie – łatwiejsza praca w drewnie

Wkrętów talerzykowych z podkładką używa się znacznie łatwiej niż dawniej popularnych gwoździ, z wielu różnych powodów. Mając cały czas przyłożoną wkrętarkę, jesteśmy w stanie kontrolować proces łączenia konstrukcji drewnianej. Pracując na wysokości to szczególnie ważne, ponieważ niwelujemy zagrożenie wypadku i urazu. Używanie wkrętów talerzykowych nie wymaga nawiercania i jest w stanie przenieść siły rozciągające niż zwykłe łączenia za pomocą śrub.

Specyfikacja wkrętów talerzykowych z podkładką

Specjalne nacięcia wzdłuż szpica znacząco obniżają opór w pierwszej fazie wkręcania się w drewno, a specjalna powłoka zmniejsza tarcie. Profilowanie trzpienia umożliwia lepsze i bardziej dokładne dociąganie mocowanego przez nas materiału. Głębokie gniazdo typu TORX pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu, co wiąże się z urazami, niszczeniem bitów a także uszkodzeniem samego gniazda i utratą możliwości późniejszego wyciągnięcia wkrętu. Jeśli planujesz prace w drewnie powinieneś się zaopatrzyć w te zaawansowane technologicznie wkręty. Nasze produkty powinny znaleźć się też w Twojej skrzynce z narzędziami!

Wkręty talerzykowe z podkładką w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się wkręty ciesielskie z podkładką talerzykową o średnicy 8 mm i w następujących długościach: 80 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm, 220 mm, 240 mm, 260 mm, 280 mm i 300 mm. Wkręty pasują do każdego urządzenia. Jeśli zastanawiasz się jakie wkręty byłyby najbardziej odpowiednie dla ciebie, skontaktuj się z nami, pomożemy.

Postaw na nasze produkty – postaw na jakość!