Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Marka Max USA Corp.

Max USA Corp. to jeden z największych na świecie producentów narzędzi budowlanych i biurowych. Firma posiada swoją główną siedzibę na Long Island w stanie Nowy Jork. Ponadto marka Max Urban Corps może pochwalić się oddziałami praktycznie na całym świecie – między innymi w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej. Ma swoje siedziby również w Tokio w Japonii.

Marka należy do wiodących producentów szerokiej gamy narzędzi budowlanych. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, sięgającym 65 lat obecności na rynku, Max USA Corp. może pochwalić się innowacyjnymi, nowoczesnymi produktami, które spełniają najwyższej standardy w wielu branżach – budowlanych, produkcyjnych, wykończeniowych czy przemysłowych.

Produkty marki Max USA Corp. charakteryzują się bardzo wysokimi standardami w zakresie jakości i niezawodności.

Narzędzia budowlane MAX

Inżynierowie narzędzi budowlanych produkowanych pod marką MAX koncentrują się na opracowywaniu produktów o wysokim współczynniku innowacji. Dzięki temu, produkty MAX nieustannie są na topie i wspierają ciągle zmieniające się potrzeby budowlańców. 

Narzędzia budowlane MAX to zarazem trwałe, jak i lekkie produkty, co jest niesamowicie istotne w pracy budowlańca, zwiększając wydajność jego pracy z danym narzędziem.

Centrum narzędziowe Jedmar jest miejscem, gdzie zebraliśmy najlepsze narzędzia budowlane marek z całego świata. W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się również narzędzia marki MAX takie jak na przykład gwoździarka lub wiązarka do zbrojeń. Niezawodność tych narzędzi sprawia, że są one chętnie wybierane przez profesjonalistów, gdzie każdego dnia towarzyszą im przy pracy na budowach, przy przeróżnych projektach. 

Jeśli nie do końca jesteś pewien, który model narzędzia najlepiej spełni Twoje oczekiwania - napisz do nas. Jedmar to również wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie dzielą się swoją wieloletnią wiedzą, pomagając przy wyborze narzędzi budowlanych na lata.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram