Filtruj według

Cena

Cena

 • 198,00 zł - 259,00 zł

Gwoździe pierścieniowe

Aktywne filtry

 • Pierścieniowe łączone plastikiem

  199,00 zł
  ( 161,79 zł netto)

  Gwoździe pierścieniowe szeregowo łączone plastikiem mają zastosowanie przy budowie domów drewnianych, realizacji założeń ogrodowych, przy pracach dekarskich, ciesielskich, czy wykończeniowych. Odpowiednio dobrany kąt łączenia gwoździ pakietowych zapewnia wygodne i sprawne realizowanie zadań i dotarcie z łączeniem do miejsc mało i trudno dostępnych.

 • Haftry Tjep 28/25 HA RING HDG

  259,00 zł
  ( 210,57 zł netto)

  Haftry pierścieniowe, łączone plastikiem pod kątem 22°, oraz zostały ocynkowane ogniowo (HDG).

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane połączone szeregowo plastikiem przeznaczone są do obsługi przez specjalny sprzęt – gwoździarkę. Tego typu łączniki produkowane są z myślą o gwoździarkach z napędem pneumatycznym oraz gazowym. Ich szerokie zastosowanie czyni je osprzętem, po który fachowcy sięgają często i chętnie.

Gwoździe pierścieniowe – mnogość zastosowań

Połączone taśmowo plastikiem gwoździe pierścieniowe znajdują zastosowanie przy różnorodnych pracach w wielu sektorach związanych z budownictwem. Wykorzystuje się je do budowy domów drewnianych, stawiania konstrukcji ogrodowych, w tym ogrodzeń, a także do działań o charakterze wykończeniowych, ciesielskich i dekarskich. Co istotne – kąt łączenia gwoździ wynoszący 21 stopni ułatwia i uskutecznia pracę, podnosząc też jej komfort.

Zalety ocynkowania gwoździ pierścieniowych

Dodatkowa warstwa pokrywająca gwoździe pierścieniowe, którą stanowi ocynk, podnosi odporność łączników na korozję. Wytrzymałość gwoździ przekłada się bezpośrednio na jakość pracy i jej efektywność. Jest to mocno odczuwalne również dlatego, że już sama pierścieniowa forma gwoździ umożliwia tworzenie najmocniejszych łączeń.

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane – dostępne rodzaje

Sklep Jedmar oferuje gwoździe pierścieniowe ocynkowane w wielu wariantach do wyboru. Średnica dostępnych łączników może wynosić minimalnie 2,8 mm, a maksymalnie 3,8 mm. Osprzęt dostępny jest też w kilku długościach, spośród których najmniejsza to 50 mm, a największa 130 mm. Gwoździe pierścieniowe ocynkowane przeznaczone są do urządzeń wymagających kąta nachylenia łączników równego 21 stopniom. Pasują do narzędzi wielu producentów, np. Paslode, Prebena, Bosch, Makita, Bistitch, Senco, Tjep, Bea i wielu innych marek. Polecamy zapoznanie się z całą ofertą naszego sklepu. Posiadamy tylko sprawdzone produkty o najlepszej jakości. Oferowany przez nas sprzęt i potrzebne do jego użytkowania akcesoria spełnią oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów z branż remontowo- budowlanych.