Filtruj według

Cena

Cena

 • 48,00 zł - 51,00 zł

Wkręty fosfatowane do G-K

Aktywne filtry

 • Wkręty łączone w taśmach

  51,00 zł
  ( 41,46 zł netto)

  Wkręty łączone w taśmach wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem.

 • Wkręty Hikoki łączone w taśmach

  51,00 zł
  ( 41,46 zł netto)

  Oryginalne wkręty Hikoki łączone w taśmach wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem.

 • Wkręty Tjep łączone w taśmach do metalu

  48,00 zł
  ( 39,02 zł netto)

  Oryginalne wkręty Tjep łączone w taśmach wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem.

Wkręty są markowe i uniwersalne, pasują do do takich narzędzi jak:

DeWalt DCF620P2K,

Makita DFR750,

Hikoki WF18DSL,

Metabo HBS 18 LTX BL 3000/5000,

Fein ASCT 18 M 71131664000,

Senco DS5550/DS525-18V,

Prebena 6A-MGS55 

i wiele innych!

Wkręty fosfatowane do G-K

Wkręty fosfatowane do G-K zaliczają się do grupy wkrętów łączonych w taśmach. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, o czym świadczą liczne certyfikaty. Ich niepodważalną praktyczną zaletą jest fakt, że pasują do każdej wkrętarki – sieciowej lub akumulatorowej.

Wkręty fosfatowane – idealne rozwiązanie przy parach wykończeniowych

Wkręty łączone w taśmach pozwalają na niezwykle sprawne mocowanie płyt kartonowo gipsowych, OSB, a także różnych elementów drewnianych, ale także metalowych. Posiadają więc szeroki wachlarz możliwości zastosowań, co czyni je nieodzowną częścią ekwipunku fachowców.

Jedmar – zawsze najwyższa jakość

Wkręty fosfatowane łączone w taśmie dostępne są w ofercie naszego sklepu w kilku wariantach. Dysponujemy łącznikami o długości 25 mm, 35 mm, 45 mm oraz 55 mm. Różne są też średnice wkrętów, gdzie najmniejsza wynosi 3,5 mm, a największa – 4,2 mm. Jeśli Twoja wkrętarka pozostawia Cię w wątpliwości co do kompatybilności osprzętu – skontaktuj się z naszym zespołem – pomożemy doprać odpowiedni do narzędzia oraz wykonywanych czynności produkt. W asortymencie posiadamy też łączniki innego typu. Warto zapoznać się z całą ofertą naszego sklepu – posiadamy niemal wszystko, co związane z narzędziami, a czego potrzebuje do pracy fachowiec.

Jakość narzędzi gwarancją sukcesu

Tylko z niezawodnym sprzętem i solidnym wyposażeniem, wykonywana praca może przynieść rezultaty przekraczające początkowe oczekiwania. Jeśli nie wiesz jak ogromne znaczenie mają narzędzia do prac o charakterze budowlanym lub wykończeniowym – koniecznie zapytaj fachowca, który po latach ręcznego wbijania gwoździ w końcu zdecydował się na kupno gwoździarki.