Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Tjep

TJEP jest marką, która należy do koncernu Kyocera Unimerco, mającą swoją siedzibę w Danii. Do najważniejszych elementów oferty firmy zaliczymy wiązarki do zbrojeń ULTRA GRIP 40 oraz ULTRA GRIP 25. Oprócz tego, dużą popularnością cieszą się gwoździarki, zszywacze oraz sztyfciarki. Szeroka oferta oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że marka TJEP jest aktualnie bezsprzecznym numerem jeden w całej Skandynawii, jeśli chodzi o wysoką jakość i niezawodność. Narzędzia te, połączone z galwanizowanym drutem wiązałkowym TJEP o zwiększonej wytrzymałości, gwarantują wysoką wydajność i niezawodność.

Wieloletnie doświadczenie, sięgające przeszło 50 lat w szeroko pojętym zaopatrzeniu rynku budowlanego w narzędzia, takie jak gwoździarki, sztyfciarki oraz kompresory pozwoliły na stworzenie linii produktów, które w pełni odpowiadają oczekiwaniom rynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 63

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram