Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Tjep

Wyświetlanie wszystkich wyników: 69

TJEP - gwoździarki i nie tylko

TJEP jest marką, która należy do koncernu Kyocera Unimerco, mającą swoją siedzibę w Danii. Firma TJEP posiada największą gamę narzędzi gazowych spośród wszystkich producentów na świecie. Do najważniejszych elementów oferty firmy zaliczymy wiązarki do zbrojeń ULTRA GRIP 40 oraz ULTRA GRIP 25. Oprócz tego dużą popularnością cieszą się gwoździarki TJEP, a także zszywacze i sztyfciarki. Szeroka oferta oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że marka TJEP jest aktualnie bezsprzecznym numerem jeden w całej Skandynawii, jeśli chodzi o wysoką jakość i niezawodność. Narzędzia te, połączone z galwanizowanym drutem wiązałkowym TJEP o zwiększonej wytrzymałości, gwarantują wysoką wydajność i niezawodność.

Wieloletnie doświadczenie, sięgające przeszło 50 lat w szeroko pojętym zaopatrzeniu rynku budowlanego w narzędzia, takie jak gwoździarki, sztyfciarki oraz kompresory pozwoliły na stworzenie linii produktów, które w pełni odpowiadają oczekiwaniom rynku.

TJEP w ofercie sklepu jedmar.pl

W bogatej ofercie naszego centrum narzędziowego Jedmar, mamy również narzędzia budowlane marki TJEP. Asortyment naszego sklepu internetowego dobierany jest możliwie jak najszerzej, z uwzględnieniem potrzeb zarówno profesjonalistów o wysokich wymaganiach, jak i amatorów domowego majsterkowania, którym zależy przede wszystkim na dobrym stosunku ceny do jakości. Narzędzia budowlane marki TJEP w pełni wpisują się w naszą filozofię i spełniają oczekiwania każdego, czyniąc jego pracę szybszą i  lżejszą do wykonania.

Centrum narzędziowe Jedmar to nie tylko sklep online oferujący narzędzia budowlane TJEP, ale też ogromna wiedza na temat narzędzi i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników. Wiemy, że wybór odpowiednich narzędzi budowlanych, które mają sprostać budowlanym i remontowym zadaniom, to czasami nie lada wyzwanie. W Jedmar wychodzimy naprzeciw wszystkim wątpliwością i oferujemy swoją pomoc w doborze parametrów sprzętu.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram