Filtruj według

Cena

Cena

 • 255,00 zł - 899,00 zł

Wkrętarki

Aktywne filtry

 • Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa DS18DD...

  737,00 zł
  ( 599,19 zł netto)

  Akumulatorowa wiertarko wkrętarka DS18DD to kompaktowa, lekka konstrukcja pozwalająca na pracę z dużą łatwością, komfortem i kontrolą nawet w ciasnych przestrzeniach i w różnych pozycjach. DS18DD napędzana jest bezszczotkowym silnikiem oraz wyposażona jest w bezkluczykowy uchwyt wiertarski, automatyczną blokadę wrzeciona, 22 stopniowe sprzęgło, rękojeść anty-poślizgową Soft Touch oraz światło LED

 • Wiertarko-Wkrętarka akumulatorowa DS18DD W2Z

  255,00 zł
  ( 207,32 zł netto)

  DS18DD posiada kompaktową, lekką konstrukcję pozwalającą na pracę z dużą łatwością, komfortem i kontrolą nawet w ciasnych przestrzeniach i w różnych pozycjach.

 • Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DS18DD WQZ

  699,00 zł
  ( 568,29 zł netto)

  Wkrętarka DS18DD posiada kompaktową, lekkę konstrukcję pozwalającę na pracę z dużą łatwością, komfortem i kontrolą nawet w ciasnych przestrzeniach i w różnych pozycjach. Urządzenie wyposażone jest w silnik bezszczotkowy.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Wkrętarka taśmowa HIKOKI WF18DSL U6Z

  899,00 zł
  ( 730,89 zł netto)

  Automatyczny wkrętak WF18DSL do wkrętów na taśmie do szybkiego montażu między innymi:

  • płyt karton-gips,
  • płyt laminowanych,
  • płyt OSB itp.

  Posiada wysoką precyzję oraz cichą pracę dzięki specjalnej konstrukcji sprzęgła

  Ostatnie sztuki w magazynie
  • Obecnie brak na stanie

  Udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa...

  859,00 zł
  ( 698,37 zł netto)

  DV18DBL2 to narzędzie z nowoczesnym silnikiem bezszczotkowym ze zwiększoną efektywnością w porównaniu do standardowych silników szczotkowych, przez co czas pracy na naładowanym akumulatorze zwiększył się o około 50%. Dzięki mocy 136 Nm oraz prędkości wiercenia (zwiększonej o 47% w porównaniu do poprzedniego modelu) praca stała się zdecydowanie bardziej efektywna.

  Obecnie brak na stanie

Wkrętarki Hikoki 

Hikoki to producent niezawodnych elektronarzędzi. To japońska firma założona i działająca na rynku już od ponad 75 lat. Wiertarko-wkrętaki akumulatorowe tego producenta cieszą się uznaniem zarówno profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Producent w swoich wyrobach stosuje pionierskie rozwiązania i najnowocześniejsze, japońskie technologie. Dzięki temu może zaoferować wkrętarki, które działają niezawodnie przez wiele lat. Postaw na jakość, której zaufali profesjonaliści.

Wiertarko wkrętarka jak wybrać idealny model?

Wiertarko-wkrętarka to jedno z podstawowych narzędzi, które powinno znaleźć się na wyposażeniu twojego domowego warsztatu. Dzięki niemu będziesz w stanie przykręcić wszelkiego rodzaju śruby i wkręty w twoim domu, a także wywiercić dziury w ścianach czy drewnianych elementach. Przyda się podczas prac remontowych w domu i ogrodzie. Z pomocą tego elektronarzędzia w szybki sposób skręcisz nowe meble czy wyregulujesz zawiasy w drzwiczkach kuchennych.

Wybierając wiertarko wkrętarkę do domu, należy wziąć pod uwagę kilka parametrów. Warto rozważyć wybór modelu z akumulatorem. To pozwoli ci na pracę w każdym miejscu, bez konieczności podłączenia sprzętu do stałego źródła zasilania. Wybierając wkrętarkę akumulatorową, zwróć uwagę na pojemność baterii — im większa, tym dłuższa praca bez konieczności ponownego ładowania.

Moc wkrętarki — im jest większa, tym będzie bardziej wydajna. Trzeba jednak liczyć się z tym, że wiertarko wkrętarki z większą mocą będą także odpowiednio cięższe.

Zwróć uwagę na napięcie wybranego modelu wkrętarki. Do prac w domu oraz ogrodzie najlepiej sprawdzą się elektronarzędzia o mocy 12-14 V.

Jeśli to możliwe wybierzmy wiertarko-wkrętarkę z regulacją momentu obrotowego oraz dwoma biegami. Pozwoli to na jeszcze lepsze zapanowanie nad sprzętem i dopasowanie go do wykonywanego zakresu prac.