Filtruj według

Cena

Cena

 • 240,00 zł - 451,00 zł

Gwoździe skrętne

Aktywne filtry

 • Gwoździe skrętne koletowane

  240,00 zł
  ( 195,12 zł netto)
  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.
 • Gwoździe skrętne ocynkowane

  450,00 zł
  ( 365,85 zł netto)

  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są ocynkowane skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni. Dzięki gwoździom łączonych drutem ocynkowane ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy.

Gwoździe skrętne

Gwoździe skrętne opisywane w tym miejscu połączone są szeregowo za pomocą drutu. Kąt łączenia wynosi 16 stopni. Gwoździe skrętne przeznaczone są do wbijania przy pomocy gwoździarek, stanowiąc elementarny osprzęt do tych urządzeń.

Specyfika gwoździ skrętnych

Gwoździe skrętne zawdzięczają swoją nazwę skrętnej teksturze. Tego typu profilowanie posiada szereg zalet, jak choćby łatwość wchodzenia w materiał oraz trwałość zamocowania. Skręt pokrywający łącznik zahacza o drewno, przez co wyrwanie gwoździa jest bardzo trudne. Trzeba tutaj zaznaczyć, że wszelkie łączenia wykonane przy pomocy gwoździ skrętnych zwiększają nawet wielokrotnie nośność całej konstrukcji. Gwoździe skrętne łączone drutem gwarantują stabilność oraz wysoką odporność na wilgoć. Dodatkowo – praca z gwoździarką wyposażoną w gwoździe skrętne jest komfortowa i niezwykle szybka.

Zastosowanie gwoździ skrętnych

Gwoździe skrętne pozwalają na stworzenie niezwykle solidnych i wytrzymałych łączeń. Świetnie sprawdzają się więc w pracach o charakterze ciesielskim i dekarskim. Są niezastąpione przy budowaniu konstrukcji więźb dachowych. Znajdują zastosowanie również w stolarstwie, szczególnie przy produkcji mebli, czy przy zbijaniu założeń ogrodowych.

Osprzęt do Twojej gwoździarki – najwyższa jakość i satysfakcja

Gwoździe skrętne łączone drutem stanowią podstawowe akcesorium gwoździarek pneumatycznych, bębnowych. Kąt łączenia wynoszący 16 stopni umożliwia sprawne posługiwanie się urządzeniem, ułatwiając pracę i podnosząc znacznie jej komfort. Dostępne w naszym sklepie gwoździe pierścieniowe połączone szeregowo drutem są kompatybilne ze sprzętami wielu producentów, m. in. Paslode, Tjep, Bosch, Hitachi, RGN, Prebena, Makita, Stanley Bostitch, Max, Rawl i wielu innych. Jeśli nie masz pewności czy gwoździe z naszej oferty przeznaczone są również do Twojej gwoździarki – skontaktuj się z nami, podaj model urządzenia, a rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy dokonać dobrego wyboru.