Filtruj według

Cena

Cena

 • 14,00 zł - 825,00 zł

Drut do wiązarek

Aktywne filtry

 • Drut do wiązarek MAX TW 898

  715,00 zł
  ( 581,30 zł netto)

  Drut do wiązarek MAX TW898 to produkt japońskiej firmy MAX. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką MAX RB398. W opakowaniu znajduje się 50 szpulek. W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Drut do wiązarek MAX RB441T-TW1061T

  825,00 zł
  ( 670,73 zł netto)

  Drut do wiązarek MAX RB441T-TW1061T to dedykowane akcesorium do wiązarek Max RB441T. Służy do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką. Pozwala na szybkie wykonanie pracy oraz pewne i mocne wiązanie łączonych elementów konstrukcji zbrojeniowych. Model TW1061T to podwójny, nieocynkowany drut służący do wiązania zbrojeń. Jego średnica wynosi 1,0 milimetr. Na jednej szpuli nawinięte jest 60 metrów drutu do wiązarki max w kolorze czarnym. Całe opakowanie (karton) zawiera 30 szpul drutów. Pozwoli to na wykonanie dużej ilości wiązań. Wybierając dedykowane akcesoria do wiązarki Max RB441T, masz gwarancję najlepszej jakości wiązań i pewność szybkiej i efektywnej pracy, bez żadnych problemów z dopasowaniem wielkości szpuli do twojego urządzenia. Postaw na jakość renomowanego, japońskiego producenta MAX i wybierz odpowiedni drut do wiązarek tej firmy. Drut do wiązarki TW1061T to sprawdzone akcesorium wybierane przez profesjonalistów i używane na placach budowy czy przy remontowaniu autostrad i wiaduktów.

 • Drut wiązałkowy TJEP EP - 50 sztuk

  590,00 zł
  ( 479,67 zł netto)

  Drut do wiązarki Tjep EP to produkt duńskiej firmy Tjep. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką. W opakowaniu znajduje się 40 szpulek. Drut pasuje do wiązarek Tjep, Makita, B.pro, Rawl.  W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Drut do wiązarek Tjep

  565,80 zł
  ( 460,00 zł netto)

  Drut do wiązarek Tjep to produkt duńskiej firmy Tjep. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką. W opakowaniu znajduje się 40 szpulek. Drut pasuje do wiązarek Tjep, Makita, B.pro, Rawl.  W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Drut do wiązarki MAX RB441T TW1061T - 1...

  33,00 zł
  ( 26,83 zł netto)

  Drut do wiązarek MAX RB441T-TW1061T to dedykowane akcesorium do wiązarek Max RB441T. Służy do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką. Pozwala na szybkie wykonanie pracy oraz pewne i mocne wiązanie łączonych elementów konstrukcji zbrojeniowych. Model TW1061T to podwójny, nieocynkowany drut służący do wiązania zbrojeń. Jego średnica wynosi 1,0 milimetr. Na jednej szpuli nawinięte jest 60 metrów drutu do wiązarki max w kolorze czarnym. Pozwoli to na wykonanie dużej ilości wiązań. Wybierając dedykowane akcesoria do wiązarki Max RB441T, masz gwarancję najlepszej jakości wiązań i pewność szybkiej i efektywnej pracy, bez żadnych problemów z dopasowaniem wielkości szpuli do twojego urządzenia. Postaw na jakość renomowanego, japońskiego producenta MAX i wybierz odpowiedni drut do wiązarek tej firmy. Drut do wiązarki TW1061T to sprawdzone akcesorium wybierane przez profesjonalistów i używane na placach budowy czy przy remontowaniu autostrad i wiaduktów.

 • Drut do wiązarek MAX TW 898 - 25 szpulek

  399,00 zł
  ( 324,39 zł netto)

  Drut do wiązarek MAX TW898 to produkt japońskiej firmy MAX. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką MAX RB398. W opakowaniu znajduje się 50 szpulek. W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Drut do wiązarek Tjep - 1 szpulka

  14,15 zł
  ( 11,50 zł netto)

  Drut do wiązarek Tjep to produkt duńskiej firmy Tjep. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką.

  Drut pasuje do wiązarek Tjep, Makita, B.pro, Rawl.

  W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Drut do wiązarek MAX TW 898 - 1 szpulka

  16,00 zł
  ( 13,01 zł netto)

  Drut do wiązarek MAX TW898 to produkt japońskiej firmy MAX. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką MAX RB398. W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

Drut wiązałkowy do Twojej wiązarki

Drut do wiązarki stanowi podstawowy osprzęt do tego typu elektronarzędzi. Od jakości drutu zależy jakość samego wiązania; jego trwałość, niezawodność i odporność. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego drutu wiązałkowego do wiązarki. Wszystkie dostępne w naszym sklepie druty do wiązarek spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości. Zostały wykonane  w większości w Japonii, wyłącznie z najlepszych surowców. Dzięki temu masz pewność, że wykonywane przez ciebie wiązania będą solidne i wytrzymają przez wiele lat. Postaw na pewną jakość i wybierz model dopasowany do twoich potrzeb.

Uniwersalny i niezawodny drut do wiązarek

Druty do wiązarek dostępne w naszym sklepie różnią się między sobą przede wszystkim parametrami takimi jak grubość (średnica drutu wynosić może 0,8 mm lub 1 mm), liczba metrów na szpuli (60 m lub 95 m) oraz liczba szpul w opakowaniu( 30, 40 lub 50 szpul). Posiadamy w ofercie drut od dwóch producentów (MAX oraz TJEP), ponieważ drut jest desykowany do wiązarek danej firmy. Drut Tjep pasuje zwykle do wielu urządzeń różnych marek. Należy przy tym pamiętać że do wiązarek firmy MAX pasuje tylko i wyłącznie drut z firmy MAX. Ważne jest, aby sprawdzić swoją wiązarkę przed zakupem drutu, a następnie wybrać taki, który parametrami będzie pasował do posiadanego przez nas sprzętu. 

Wiązarki – minimalny czas, maksymalna jakość pracy

Wiązarki tworzą z drutu wiązania, sprawnie łącząc ze sobą elementy konstrukcji. Najczęściej znajdują zastosowanie w budownictwie, przy wykonywaniu zbrojeń (łączeniu prętów zbrojeniowych), choć mogą być wykorzystywane również do wiązania przewodów elektrycznych. Wykorzystanie wiązarki zdecydowanie przyspiesza pracę na budowie — wykorzystanie maszyny zamiast ręcznego zaplatania drutów powoduje, że wykonywane wiązania są zdecydowanie trwalsze i precyzyjnie wykonane. Jakość wykonanych wiązań warunkuje powodzenie wielu innych, dalszych prac o najwyższym stopniu ważności. Dlatego wybór odpowiedniego drutu do wiązarki jest tak istotny. Wiązarka pozwala na maksymalnie efektywną pracę, wykonaną w mgnieniu oka. Zaoszczędzony czas przekłada się bezpośrednio na oszczędność kosztów. Decyzja zaopatrzenia się w wiązarkę jest inwestycją, która z pewnością zwróci się z nawiązką w krótkim czasie. To sprzęt dedykowany dla profesjonalistów, którzy ciągle się rozwijają i dbają o jakość swoich usług. Zapoznaj się z naszą ofertą wiązarek i przecinarek – sprzętów, które zrewolucjonizują Twoją działalność. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego modelu drutu do wiązarek — skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy doradzą ci, który drut będzie najlepszy do posiadanego przez ciebie sprzętu i dedykowany do rodzaju pracy, który wykonujesz.