Jesteśmy Jedmar, czyli centrum narzędziowe i działający przy nim serwis narzędzi, które na mapie wielkopolski istnieją od 2003 roku. Miejsce to zostało założone przez nas - fachowców z branży budowlanej i drzewnej, profesjonalistów którzy potrafią doradzić i pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu.To nasza pasja pozwoliła nam stworzyć sklep z narzędziami, w którym odnajdą się głównie profesjonaliści i fachowcy. Tylko u nas każdy profesjonalista uzupełni swój warsztat w potrzebne elektronarzędzia oraz akcesoria budowlane i może zasięgnąć fachowej porady.

Sklep z narzędziami Bugaj (k. Swarzędz)

Skutecznie analizujemy potrzeby naszych Klientów i dobieramy najlepszej jakości elektronarzędzia marek z całego świata. Każdego dnia służymy pomocą i chętnie dzielimy się swoją wiedzą - zarówno w naszym sklepie online, jak i w siedzibie centrum narzędziowego w Bugaju przy ul. Granicznej 36. Przy sklepie z narzędziami działa również serwis narzędzi. Oddając nam swoje uszkodzone elektronarzędzia do naprawy, masz pewność, że są w dobrych rękach i wrócą sprawne, w pełni gotowe do dalszych działań budowlanych.

Bogata oferta dla profesjonalistów i fachowców

Jesteś budowlańcem lub majsterkowiczem ze Swarzędza i potrzebne Ci są nowe narzędzia budowlane? A może Twoje wysłużone już elektronarzędzia odmówiły posłuszeństwa i szukasz serwisu narzędzi w Swarzędzu? Zapraszamy do naszego centrum narzędziowego Jedmar! Dzieli nas od Ciebie jedynie 15 minut jazdy samochodem.

Jeśli potrzebujesz porady, nie wahaj się i napisz do nas. Nasi narzędziowi specjaliści chętnie podzielą się swoją wieloletnią wiedzą i pomogą rozwiązać Twój problem. Do tego zrobią to w przystępny sposób, bo pamiętamy, że każdy kiedyś zaczynał i wiedza rośnie razem z doświadczeniem. A jeśli potrzebujesz narzędzi “na już”, zapraszamy do odwiedzin w Bugaju. Posiadamy szeroki asortyment najpotrzebniejszych elektronarzędzi, które dostępne są od ręki.

Wiemy, że świat nieustannie idzie do przodu i co chwile dostępne są coraz to nowe rozwiązania, dlatego w Jedmar nieustannie poszerzamy asortyment, aby zawsze być na czasie i posiadać w swojej ofercie nowości światowego rynku narzędzi budowlanych. Odwiedzając naszą stronę internetową, możesz zapoznać się z asortymentem i dokonać bezpiecznych zakupów zarówno bez wychodzenia z domu, jak i z odbiorem osobistym w naszym centrum narzędziowym.

Do zobaczenia w centrum narzędziowym Jedmar w Bugaju przy ulicy Granicznej 36!