Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

RGN

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

RGN - narzędzia budowlane w rozsądnej cenie

RGN jest marką o wieloletnim doświadczeniu na rynku międzynarodowym. Zajmuje się przede wszystkim produkcją profesjonalnych narzędzi pneumatycznych w rozsądnych cenach. Została powołana do życia z myślą o potrzebach klientów, dla których bardzo istotny jest stosunek jakości do ceny. W pierwszej kolejności narzędzia produkowane przez firmę RGN zyskały swoją popularność w Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji, aby następnie podbić cały rynek europejski.

Oferta firmy skupia się przede wszystkim wokół szerokiej gamy gwoździarek pneumatycznych, sztyfciarek i zszywaczy, które znajdują zastosowanie w budownictwie, produkcji palet czy też meblarstwie. Istotnym elementem oferty firmy jest także szeroko gama części zamiennych, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Gwoździarki RGN  i inne narzędzia marki w naszej ofercie

Centrum narzędziowe Jedmar to miejsce, które oferuje między innymi narzędzia budowlane marki RGN. Kierując swoją ofertę sklepu internetowego do wszystkich - zarówno domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalnych budowlańców z ich ekipami, zależy nam na szerokim przekroju oferowanych narzędzi, bez utracie na ich jakości. Gwoździarki oraz pozostałe narzędzia wraz z akcesoriami marki RGN należą do grupy narzędzi o wysokiej jakości względem swojej ceny. 

Jeśli potrzebna Ci gwoździarka oraz inne narzędzia budowlane, jednak nie jesteś pewien, jakie parametry sprawdzą się najlepiej - napisz do nas. Jedmar to również zespół ludzi z doświadczeniem i wiedzą, które każdego dnia staramy się przekładać na realną pomoc naszym klientom przy ich narzędziowych wyborach. Bo jak wiemy, dobrze dobrane narzędzia budowlane to lepsza wydajność i większa satysfakcja z wykonywanej pracy. 

Z narzędziami marki RGN to możliwe! Zapraszamy na zakupy w internetowym sklepie centrum narzędziowego Jedmar.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram