Lista produktów marki RGN

 • Gwoździarka bębnowa budowlana RGN CN 90B

  1 199,00 zł
  ( 974,80 zł netto)

  Marka RGN kojarzona jest z produktami najlepszej jakości w stosunkowo niskich cenach. Narzędzia sygnowane przez RGN cenione i wybierane są przez profesjonalistów, szczególnie na rynku europejskim. Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa RGN CN 90B zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 90 mm.

 • Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 100

  1 749,00 zł
  ( 1 421,95 zł netto)

  Marka RGN kojarzona jest z produktami najlepszej jakości w stosunkowo niskich cenach. Narzędzia sygnowane przez RGN cenione i wybierane są przez profesjonalistów, szczególnie na rynku europejskim. Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 100 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 100 mm.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 100 Epal

  1 899,00 zł
  ( 1 543,90 zł netto)

  Marka RGN kojarzona jest z produktami najlepszej jakości w stosunkowo niskich cenach. Narzędzia sygnowane przez RGN cenione i wybierane są przez profesjonalistów, szczególnie na rynku europejskim. Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 100  Epal zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 100 mm.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 55

  799,00 zł
  ( 649,59 zł netto)

  Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 55 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Cala linia produktów marki skierowana jest do osób, które szczególnie cenią sobie jakość, a nie chcą jednocześnie przepłacać. Decydując się na wybór profesjonalnej gwoździarki bębnowej możesz mieć pewność, że wybierasz jakość – aluminiowy korpus, ciśnienie pracy na poziomie 5-8 bar, a także pojemność magazynka wynosząca od 300 do 350 gwoździ to elementy, które gwarantują najwyższą jakość w działaniu.

 • Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 57

  799,00 zł
  ( 649,59 zł netto)

  Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 57 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Cala linia produktów marki skierowana jest do osób, które szczególnie cenią sobie jakość, a nie chcą jednocześnie przepłacać.

 • Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 70

  849,00 zł
  ( 690,24 zł netto)

  Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 70 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 70 mm.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 80

  899,00 zł
  ( 730,89 zł netto)

  Marka RGN kojarzona jest z produktami najlepszej jakości w stosunkowo niskich cenach. Narzędzia sygnowane przez RGN cenione i wybierane są przez profesjonalistów, szczególnie na rynku europejskim. Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 80 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 80 mm.

 • Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 90

  1 049,00 zł
  ( 852,85 zł netto)

  Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 90 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 90 mm.

 • Gwoździarka bębnowa papiarka RGN CRN45A

  899,00 zł
  ( 730,89 zł netto)

  Gwoździarka dekarska RGN CRN45A papiarka przeznaczona jest głównie do przybijania papy i gontów. Ze względu na szybkość pracy jest niezastąpionym narzędziem dla każdego dekarza. Dzięki możliwości regulacji głębokości wbijania, pozwala ona na bardzo skuteczną pracę i dostosowanie jej do swoich własnych oczekiwań.

 • Gwoździarka dekarska RGN PSN

  925,00 zł
  ( 752,03 zł netto)

  Gwoździarka dekarska RGN PSN to świetne urządzenie, które charakteryzuje się bardzo dobrym wyważeniem i dbałością o szczegóły, dzięki czemu pozwala na pracę na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność i bezpieczeństwo. Zakres długości gwoździ to 50-100mm.

 • Gwoździarka dekarska RGN RED

  699,00 zł
  ( 568,29 zł netto)

  Gwoździarka dekarska RGN RED to świetne urządzenie, które charakteryzuje się bardzo dobrym wyważeniem i dbałością o szczegóły, dzięki czemu pozwala na pracę na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dodatkowo zapakowana jest w plastikową walizkę co bardzo ułatwia transportowanie.

 • Gwoździarka-sztyfciarka RGN NT65

  799,00 zł
  ( 649,59 zł netto)
  Sztyfciarka NT65 służy do prac wykończeniowych oraz lekkich prac konstrukcyjnych. Działa na sztyfty w rozmiarze 1.8mm o długości 32-65 mm.
  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Lufa nos do gwoździarki pneumatycznej RGN

  359,00 zł
  ( 291,87 zł netto)

  Lufa nos do gwoździarki pneumatycznej to uniwersalny produkt firmy RGN.

  Wierzymy, że znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie lub dla swoich pracowników. Jeśli nie posiadasz takiego urządzenia, albo interesują Cię części zamienne do gwoździarek, zajrzyj na nasze pozostałe aukcje. Zapewniamy obsługę serwisową.

 • Sztyfciarka RGN F50 na sztyfty 1,2mm

  359,00 zł
  ( 291,87 zł netto)

  Bardzo dobre narzędzie do prac takich jak:

  • dekoracje,
  • montaż mebli
  • lekkie prace konstrukcyjne,
  • konstrukcja drzwi i okien.
 • Wbijak do gwoździarek RGN CN i MAX CN

  179,00 zł
  ( 145,53 zł netto)

  Wbijak do gwoździarek to uniwersalna część do gwoździarek typu RGN CN i MAX CN. Jeśli nie posiadasz takiego sprzętu albo interesują Cię części zamienne do gwoździarek, zajrzyj na nasze pozostałe aukcje.

  Wierzymy, że znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie lub dla swoich pracowników. Zapewniamy obsługę serwisową.

 • Zestaw naprawczy do gwoździarki RGN CN55

  99,00 zł
  ( 80,49 zł netto)
  Zestaw naprawczy do gwoździarki RGN CN55
 • Zestaw naprawczy do gwoździarki RGN CN80

  139,00 zł
  ( 113,01 zł netto)
  Zestaw naprawczy do gwoździarki RGN CN80
 • Zszywacz stolarski RGN N851

  799,00 zł
  ( 649,59 zł netto)
  Profesjonalny zszywacz stolarski RGN N851 posiada lekką konstrukcję, aluminiową, trwałą budowę i regulację głębokości wbicia. Narzędzie jest bardzo poręczne i stosunkowo lekkie (waży 2,35 kg). Posiada wygodny, antypoślizgowy, gumowy uchwyt. RGN to producent profesjonalnych i popularnych (szczególnie w Europie) sprzętów pneumatycznych. Ideą marki jest produkcja bardzo dobrych pod względem jakości i funkcjonalności narzędzi w przystępnej, jeśli nie po prostu niskiej cenie. Warto podkreślić, że przystępność cen widoczna jest również w osprzęcie, akcesoriach eksploatacyjnych urządzeń.
 • Zszywacz tapicerski pneumatyczny RGN 7116

  389,00 zł
  ( 316,26 zł netto)

  Powyższy zszywacz świetnie sprawdza się przy pracach tapicerskich jak również dekoratorsko-wykończeniowych.

  Działa na zszywki typ 71 (V) o długości w przedziale 6-16mm.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Zszywacz tapicerski RGN 8016

  319,00 zł
  ( 259,35 zł netto)
  Zszywacze tapicerskie RGN 8016 wbija standardowe zszywki tapicerskie o szerokości 12,6 mm i długości z zakresu od 4 mm do 16 mm. Możliwe symbole zszywek marki Prebena to A, a marki Bizea – 380. Grubość drutu, z którego łączniki zostały wykonane mają wymiary 0,65 mm x 0,95 mm. Magazynek pomieści naraz 160 zszywek.
 • Zszywacz tapicerski RGN 8016L z długim nosem

  389,00 zł
  ( 316,26 zł netto)

  Zszywacz RGN 8016L posiada szerokie zastosowanie, chociażby prace tapicerskie, dekoratorskie czy wykończeniowe.

  Działa na zszywki typ 80 (A) o długości w przedziale 6-16mm.

  Jest to świetnie urządzenie patrząc na stosunek jakości do ceny, z powodzeniem konkuruje z bardziej kosztownymi odpowiednikami.

RGN - narzędzia budowlane w rozsądnej cenie

RGN jest marką o wieloletnim doświadczeniu na rynku międzynarodowym. Zajmuje się przede wszystkim produkcją profesjonalnych narzędzi pneumatycznych w rozsądnych cenach. Została powołana do życia z myślą o potrzebach klientów, dla których bardzo istotny jest stosunek jakości do ceny. W pierwszej kolejności narzędzia produkowane przez firmę RGN zyskały swoją popularność w Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji, aby następnie podbić cały rynek europejski.

Oferta firmy skupia się przede wszystkim wokół szerokiej gamy gwoździarek pneumatycznych, sztyfciarek i zszywaczy, które znajdują zastosowanie w budownictwie, produkcji palet czy też meblarstwie. Istotnym elementem oferty firmy jest także szeroko gama części zamiennych, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Gwoździarki RGN  i inne narzędzia marki w naszej ofercie

Centrum narzędziowe Jedmar to miejsce, które oferuje między innymi narzędzia budowlane marki RGN. Kierując swoją ofertę sklepu internetowego do wszystkich - zarówno domowych majsterkowiczów, jak i profesjonalnych budowlańców z ich ekipami, zależy nam na szerokim przekroju oferowanych narzędzi, bez utracie na ich jakości. Gwoździarki oraz pozostałe narzędzia wraz z akcesoriami marki RGN należą do grupy narzędzi o wysokiej jakości względem swojej ceny. 

Jeśli potrzebna Ci gwoździarka oraz inne narzędzia budowlane, jednak nie jesteś pewien, jakie parametry sprawdzą się najlepiej - napisz do nas. Jedmar to również zespół ludzi z doświadczeniem i wiedzą, które każdego dnia staramy się przekładać na realną pomoc naszym klientom przy ich narzędziowych wyborach. Bo jak wiemy, dobrze dobrane narzędzia budowlane to lepsza wydajność i większa satysfakcja z wykonywanej pracy. 

Z narzędziami marki RGN to możliwe! Zapraszamy na zakupy w internetowym sklepie centrum narzędziowego Jedmar.