Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka dekarska RGN RED

Gwoździarka dekarska RGN RED to świetne urządzenie, które charakteryzuje się bardzo dobrym wyważeniem i dbałością o szczegóły, dzięki czemu pozwala na pracę na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dodatkowo zapakowana jest w plastikową walizkę co bardzo ułatwia transportowanie.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

899,00  ( 730,89  netto )

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka dekarska RGN RED jest narzędziem pneumatycznym, wyposażonym w magazynek szynowy. Wachlarz możliwych zastosowań urządzenia w budownictwie jest bardzo szeroki, świetnie sprawdza się jako narzędzie konstrukcyjne. Praca z pomocą tej gwoździarki jest łatwa, wydajna i zdecydowanie bardziej efektywna.

Gwoździarka dekarska RED posiada aluminiowy, doskonale wyważony korpus, regulacje głębokości wbijania i wylotu powietrza. Bezpieczeństwa w użytkowaniu dodaje antypoślizgowy uchwyt, a materiał chroniony jest przez nakładkę na nos no-mark.

 

Gwoździarka dekarska RED

Szeroki zakres zastosowania - gwoździarka dekarska RGN RED

Gwoździarka obsługuje bardzo popularny i powszechnie dostępny rodzaj gwoździ łączonych papierem pod kątem 34 stopni, w zakresie od 50 do 100 mm. Funkcjonalność sprzętu podnoszą też dwa tryby pracy: sekwencyjny oraz pojedynczy, a zmiana trybu jest niezwykle prosta. Gwoździarka RED przeznaczona do zastosowań dekarskich, choć doskonale sprawdzi się też w pracach o charakterze stolarskim, ciesielskim. Urządzenie wykorzystywane przy montażu podłóg, produkcji programów ogrodowych, a nawet konstrukcji domów drewnianych.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

475 x 366 x 163 mm

Waga:

3,90 kg

Pojemność magazynka:

80 gwoździ

Rodzaj gwoździ:

Łączone papierem

Kąt:

34

Długość gwoździ:

50 - 100 mm

Średnica gwoździ:

2,8 - 3,4 mm

Zastosowanie:

Prace dekarskie i ciesielskie, Budownictwo domów drewnianych, Program ogrodowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka dekarska RGN RED”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram