Gwoździarka dekarska RGN RED

clockclock

Gwoździarka dekarska RGN RED to świetne urządzenie, które charakteryzuje się bardzo dobrym wyważeniem i dbałością o szczegóły, dzięki czemu pozwala na pracę na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dodatkowo zapakowana jest w plastikową walizkę co bardzo ułatwia transportowanie.

699,00 zł brutto
568,29 zł netto

Najniższa cena produktu 699,00 zł z dnia 01.03.2024

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka dekarska RGN RED jest narzędziem pneumatycznym, wyposażonym w magazynek szynowy. Wachlarz możliwych zastosowań urządzenia w budownictwie jest bardzo szeroki, świetnie sprawdza się jako narzędzie konstrukcyjne. Praca z pomocą tej gwoździarki jest łatwa, wydajna i zdecydowanie bardziej efektywna. Gwoździarka dekarska RED posiada aluminiowy, doskonale wyważony korpus, regulacje głębokości wbijania i wylotu powietrza. Bezpieczeństwa w użytkowaniu dodaje antypoślizgowy uchwyt, a materiał chroniony jest przez nakładkę na nos no-mark.   Gwoździarka dekarska RED

Szeroki zakres zastosowania - gwoździarka dekarska RGN RED

Gwoździarka obsługuje bardzo popularny i powszechnie dostępny rodzaj gwoździ łączonych papierem pod kątem 34 stopni, w zakresie od 50 do 100 mm. Funkcjonalność sprzętu podnoszą też dwa tryby pracy: sekwencyjny oraz pojedynczy, a zmiana trybu jest niezwykle prosta. Gwoździarka RED przeznaczona do zastosowań dekarskich, choć doskonale sprawdzi się też w pracach o charakterze stolarskim, ciesielskim. Urządzenie wykorzystywane przy montażu podłóg, produkcji programów ogrodowych, a nawet konstrukcji domów drewnianych.

Dodatkowe informacje

kąt
34
rodzaj gwoździ
Łączone papierem
średnica gwoździ
2,8 - 3,4 mm
waga
3,90 kg
zastosowanie
Prace dekarskie i ciesielskie, Budownictwo domów drewnianych, Program ogrodowy
wymiary
475 x 366 x 163 mm
Pojemność magazynka:
80 gwoździ
długość gwoździ
50 - 100 mm
Komentarze (0)