Zszywki typ 140

Aktywne filtry

  • Zszywki typ 140 Rapid

    49,00 zł
    ( 39,84 zł netto)

    Zszywki typ 140 Rapid wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stanowią potrzebny dodatek dla narzędzi, takich jak zszywacz młotkowy lub pistolet ręczny, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Ich wytrzymałość przekłada się zaś na solidność łączeń, którą tym samym gwarantujemy. Opakowanie mieści 5,000 sztuk.

Zszywki typ 140

Zszywki typu 140 zaliczają się do grupy łączników przeznaczonych do sprzętów określanych mianem takerów ręcznych, zszywaczy lub pneumatycznych pistoletów. Zszywki stanowią podstawowy, nieodłączny osprzęt przy pracy z takerami.

Zszywki typ 140 – jakość uniwersalna

Zszywki typ 140 zostały wykonane z najlepszej jakości surowców, co bezpośrednio przekłada się na ich wytrzymałość oraz tym samym trwałość i solidność łączeń. Doskonale sprawdzą się w pracach montażowych, zarówno w wymiarze zawodowym, jak i przy czynnościach domowych. Zszywacze i ich osprzęt bywa też często akcesorium wielu hobbystów, przeróżnych dziedzin. Niewątpliwą zaletą łączeń wykonanych zszywkami jest ich estetyka oraz cena. Dyskretne łączenie wraz z niskimi kosztami jego uzyskania, wpływa na popularność i powszechność zastosowań tego tupu rozwiązań. Oferowane tutaj zszywki są łącznikami uniwersalnymi – pasują do wszystkich wręcz zszywaczy ręcznych.

Różne rodzaje zszywki typu 140

Warianty zszywek typu 140 zróżnicowane są pod kątem długości nóżek – najkrótsze z nich mierzą 6 mm, a najdłuższe 12 mm. Niezmienna pozostaje szerokość grzbietu równa 10,6 mm oraz grubość drutu, z którego zostały wykonane, czyli 1,3 mm.