Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Bostitch

Bostitch, pierwotnie nazywana Boston Wire Stitch Company została założona w roku 1986 i zajmowała się przede wszystkim produkcją maszyn do zszywania drutem książek, kalendarzy i pudełek na kapelusze. System działania był stosunkowo prosty – gotowe zszywki podawano indywidualnie wzdłuż toru zszywania. Te działania dały podwaliny pod stworzenie systemu produkcji zszywek, oraz rozwój w innych segmentach. Z czasem firma zmieniła nazwę na Bostitch, a następnie rozszerzyła swój asortyment o taśmy i pakiety gwoździ, gwoździe sztyftowe, zszywki, klipsy i klamry.

Kolejnym krokiem milowym na drodze rozwoju firmy było nabycie Calwire Company w 1961 roku – firmy, która zajmowała się wytwarzaniem zszywaczy i gwoździarek. Ta decyzja doprowadziła do przeniesienia firmy na rynek zamocowań do drewna, a następnie do wprowadzania kolejnych innowacji, takich jak gwoździarki na gwoździe w zwojach, które doprowadziły do rewolucji w branży produkcji palet oraz gwoździarek na gwoździe papowe, przeznaczone do budownictwa.

Następnie firma doprowadziła do zakupu firmy Stanley, która zapoczątkowała markę STANLEY BOSTITICH, która jest dzisiaj znana na całym świecie, ze swoich skutecznych technik łączenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 47

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram