Filtruj według

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 36,00 zł

Zszywki typ 53

Aktywne filtry

  • Zszywki typ 53 Rapid

    36,00 zł
    ( 29,27 zł netto)

    Zszywki typ 53 Rapid Wysokiej jakości galwanizowane zszywki typ 53 z cienkiego drutu stworzone zostały z myślą o pracy z tekstyliami. Zaprojektowane tak, aby były praktycznie niewidoczne na materiale, sprawdzą się również doskonale do etykietowania.

Zszywki do zszywacza ręcznego typu 53

Wybierając zszywki do takera, należy zastanowić się, do czego mają nam służyć. Inne zszywki wybierzemy do prac tapicerskich, a inne do zbijania kartonów i produkcji opakowań. Różne rozmiary zszywek do zszywacza dostępne w naszym sklepie pozwolą ci wybrać idealny model dopasowany do twoich potrzeb. W jadmar znajdziesz zszywki typu 53 w rozmiarach 6 - 14 mm. Są to zszywki ocynkowane o grzbiecie szerokości 11,4 milimetra. W opakowaniu znajduje się 5 tysięcy sztuk. Doskonale sprawdzą się do zszywaczy ręcznych i pneumatycznych.

Zszywki typ 53 do czego służą?

Zszywki do zszywacza wykorzystywane są głównie do takerów tapicerskich. Co oznacza, że swoje zastosowanie znajdą głównie przy obiciu wszelkiego rodzaju mebli. Będą idealne do pracy ze wszystkiego rodzaju tekstyliami. Wykonane zostały w taki sposób, aby były praktycznie niewidoczne dla oka. Doskonale sprawdzą się zatem do wykończenia mebli czy drobnych domowych napraw. Tego typu zszywki doskonale sprawdzą się również do mocowania etykiet nadawczych.

Jak włożyć zszywki do zszywacza?

Zszywacz ręczny działa na podobnej zasadzie co jego mały, biurowy odpowiednik. Należy więc ostrożnie pociągnąć górną część zszywacza, tak aby zwolnić spust - sprężynę takera. Następnie należy uzupełnić zasobnik zszywkami typu 53, uważając przy tym, aby wszystkie zszywki były ułożone grzbietem do góry. Należy sprawdzić, czy nie nachodzą na siebie. Po włożeniu zszywek należy ostrożnie opuścić górną pokrywę, uważają przy tym, aby nasze place nie dotykały mechanizmu ręcznego zszywacza tapicerskiego. Po usłyszeniu charakterystycznego kliknięcia sprzęt jest gotowy do użytku.