Filtruj według

Cena

Cena

  • 138,00 zł - 1 299,00 zł

Baterie i ładowarki hikoki

Aktywne filtry

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Hikoki, kupując u nas masz pewność że sprzęt jest nowy, oryginalnie zapakowany oraz posiada pełną gwarancję.

Akumulatory do elektronarzędzi Hikoki

Elektronarzędzia akumulatorowe są coraz częściej wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Nic dziwnego, skoro wiertarka, piła czy wkrętarka akumulatorowa może pracować niemalże wszędzie. Nie ogranicza nas konieczność podpięcia do stałego źródła prądu czy zmartwienia o wystarczającą ilość kabli i przedłużaczy, by wykonać zaplanowaną przez nas pracę.

Jeśli posiadasz w swoim warsztacie urządzenia pracujące na akumulatorach, warto uzupełnić swoją kolekcję o odpowiednie ogniwa do elektronarzędzi, aby twoja praca była jeszcze bardziej efektywna. Przy zakupie elektronarzędzi warto postawić na sprzęt jednej marki na przykład Hikoki. Z reguły producenci tak konstruują swoją ofertę elektronarzędzi, aby akumulatory były jak najbardziej uniwersalne i mogły być wykorzystane w różnych urządzeniach tej samej marki. Dzięki temu możesz kupić kilka takich samych, dodatkowych akumulatorów do elektronarzędzi i korzystać z nich naprzemiennie.

Ładowarki do elektronarzędzi Hikoki

Podczas zakupu ładowarki kieruj się parametrami swoich akumulatorów. Sprawdź, czy wybrany model ładowarki będzie je w stanie naładować. Warto wybrać modele ładowarki do elektronarzędzi mogącej ładować jednocześnie kilka ogniw — pozwoli ci to zaoszczędzić czas.

Hikoki co to za firma?

Marka Hikoki wywodzi się z Japonii i działa nieprzerwanie na światowych rynkach już od 75 lat. Poprzednia nazwa to Hitachi. Akumulatory i ładowarki tej firmy cieszą się uznaniem zarówno profesjonalnych fachowców, jak i domowych majsterkowiczów. Hikoki wykorzystuje w swoich elektronarzędziach najnowocześniejsze i pionierskie rozwiązania. Dzięki temu może zaoferować nie tylko wybitnej jakości wkrętarki, piły czy młotowiertarki, ale również szeroką gamę akumulatorów i ładowarek ułatwiających szybkie ładowanie posiadanych elektronarzędzi. Postaw na sprzęt i akcesoria renomowanego producenta i wybierz Hikoki — sprzęt, który posłuży ci przez długie lata.