Filtruj według

Cena

Cena

  • 359,00 zł - 1 699,00 zł

Zakrętarki

Aktywne filtry

Zakrętarki Hikoki

Zakrętarka udarowa to elektronarzędzie, które służy do wkręcania i wykręcania śrub i nakrętek. Dzięki zastosowaniu udaru zakrętarka z powodzeniem sprosta wkręcaniu wkrętów również w tak twarde materiały, jak na przykład beton. Z jej pomocą można również wiercić w drewnie czy stali — oczywiście po zamontowaniu odpowiedniego wiertła. Zakrętarki akumulatorowe Hikoki to narzędzia najczęściej spotykane na budowach czy w warsztatach samochodowych — pozwalają na sprawne odkręcenie zapieczonych śrub. Są jednak coraz częściej wybierane również przez domowych majsterkowiczów, głównie ze względu na swoje nieduże wymiary i wszechstronność zastosowania.

Czym zakrętarka różni się od klucza udarowego?

Czy zakrętarka udarowa akumulatorowa różni się od klucza udarowego? Choć przeznaczenie obu tych elektronarzędzi jest podobne — służą do odkręcania i zakręcania śrub — to różnią się one przede wszystkim konstrukcją. Zakrętarki udarowe są mniejsze i lżejsze od kluczy. W wiertarkach spotkamy sześciokątny uchwyt w przeciwieństwie do klucza, gdzie najczęściej stosuje się czterokątne uchwyty. Różnią się również maksymalnym momentem obrotowym.

Ogólnie rzecz biorąc do prac w domowym warsztacie, gdzie będziemy używać mniejszych wkrętów i śrub, zdecydowanie lepszym wyborem będzie zakrętarka udarowa Hikoki. Warto zaopatrzyć się w model akumulatorowy. Pozwoli to na sprawną pracę w najbardziej niedostępnych miejscach.

Hikoki co to za firma?

Marka Hikoki wywodzi się z Japonii i działa już od 75 lat. Poprzednia nazwa to Hitachi. Jej produkty wyróżniają się niezwykłą trwałością i niezawodnością. To wszystko dzięki zastosowaniu pionierskich, japońskich rozwiązań technologicznych, z których słynie Hikoki. Zakrętarki udarowe, jak również inne elektronarzędzia z oferty producenta zostały docenione zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Jeśli poszukujesz sprzętu, który posłuży ci przez wiele lat — wybierz Hikoki.