Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 1 349,00 zł

Akcesoria

Aktywne filtry

Akcesoria do elektronarzędzi Hikoki

Urządzając swój domowy warsztat oprócz wyboru odpowiednich elektronarzędzi Hikoki, warto również zadbać o dodatkowe akcesoria, które ułatwią szybkie i sprawne poruszanie się po warsztacie i korzystanie ze sprzętu. W co warto się zaopatrzyć?

Jeśli korzystasz z pił czy pilarek akumulatorowych, zadbaj o uzupełnienie zapasów brzeszczotów czy tarcz do cięcia betonu.

Jeśli chcesz uporządkować swoje elektronarzędzia — skorzystaj z jednej z walizek systemowych oferowanych przez Hikoki. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki temu bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb. Ich dodatkową zaletą jest gąbka na górnej pokrywie, która dodatkowo zabezpiecza twój sprzęt przed otarciami i zniszczeniem.

Jeśli korzystasz ze wkrętarek, młotowiertarek, zakrętarek czy kluczy udarowych koniecznie wyposaż się w odpowiednią ilość bitów i wierteł. Przydadzą ci się także adaptery, dzięki którym poszerzysz możliwości pracy na swoich elektronarzędziach Hikoki.

Ciekawym uzupełnieniem twojego warsztatu może być także adapter AC/DC, który zmieni twoje elektronarzędzia akumulatorowe na takie, których możesz używać, podłączając je bezpośrednio do źródła zasilania.

Hikoki co to za firma?

Hikoki to firma, która wywodzi się z Japonii. Poprzednia nazwa to Hitachi. Marka oferuje wysokiej jakości elektronarzędzia oraz niezbędne do nich akcesoria. Szczyci się wykorzystaniem najnowocześniejszych i pionierskich rozwiązań technologicznych w swoich produktach. Na rynku działa nieprzerwanie od ponad 75 lat. Wiertarki, piły czy klucze udarowe Hikoki znajdują uznanie zarówno wśród profesjonalnych fachowców, jak i domowych majsterkowiczów. Firma oprócz elektronarzędzi posiada szeroką gamę dodatkowych akcesoriów — adapterów, zapasowych brzeszczotów, bitów czy wierteł. Dba także o rozwiązania systemowe, oferując skrzynie na narzędzia czy dodatkowe akumulatory oraz ładowarki do swoich urządzeń. Jeśli poszukujesz sprawdzonej marki, której elektronarzędzia posłużą ci przez wiele lat — wybierz Hikoki.