Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe łączone papierem pierścieniowe

Gwoździe łączone papierem pierścieniowe świetnie sprawdzają się w budownictwie, a także stolarstwie, dekarstwie, przy pracach montażowych, czy wykończeniowych. Typ pierścieniowy to idealny rodzaj gwoździ do konstrukcji drewnianych np. dachów, elewacji domów i innych prac z zakresu budownictwa drewnianego.

 

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

240,00 

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe łączone papierem pod kątem 34. stopni pierścieniowe przeznaczone do gwoździarek elektrycznych, pneumatycznych i gazowych.

Gwoździe łączone papierem pierścieniowe – bo moc łączenia to podstawa

Oferowane na tej aukcji gwoździe, posiadają główkę w kształcie litery „D” i dostępne w rożnych wariantach. Ich średnica mierzy 2,8 lub 3,1 mm. W przypadku średnicy 2,8 mm dostępne trzy długości gwoździ – 50 mm (pakowane po 5000 sztuk), 65 mm (pakowane po 4000 sztuk) i 75 mm (pakowane po 4000 sztuk). W przypadku średnicy 3,1 mm oferujemy gwoździe o dwóch długościach do wyboru – 90 lub 100mm. Łączone gwoździe świetnie sprawdzają się w budownictwie, a także stolarstwie, dekarstwie, przy pracach montażowych, czy wykończeniowych. Typ pierścieniowy to idealny rodzaj gwoździ do konstrukcji drewnianych np. dachów, elewacji domów i innych prac z zakresu budownictwa drewnianego.

Gwoździe kompatybilne z narzędziami m.in.: Hitachi, Paslode, Makita, Tjep, Bosch, Stanley Bostitch, Prebena, RGN, Max, Rawl, oraz innych producentów gwoździarek.

Informacje dodatkowe

Waga:

12 kg, 14 kg

Średnica gwoździ:

2,8 mm, 3,1 mm

Długość gwoździ:

50 mm, 65 mm, 75 mm, 90 mm, 100 mm

Rodzaj gwoździ:

Łączone papierem, pierścieniowe, Typ D

Kąt:

34

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe łączone papierem pierścieniowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram