Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 55

Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 55 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Cala linia produktów marki skierowana jest do osób, które szczególnie cenią sobie jakość, a nie chcą jednocześnie przepłacać. Decydując się na wybór profesjonalnej gwoździarki bębnowej możesz mieć pewność, że wybierasz jakość – aluminiowy korpus, ciśnienie pracy na poziomie 5-8 bar, a także pojemność magazynka wynosząca od 300 do 350 gwoździ to elementy, które gwarantują najwyższą jakość w działaniu.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

789,00  ( 641,46  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN to narzędzie, które dostępne jest w kilku różnych rozmiarach – 55, 57, 70, 80, 90, 90b, 100 i 100 epal. Jej zastosowanie pozwala na znacznie prostsze i skuteczniejsze realizowanie szeregu prac. Znajduje swoje zastosowanie również w przypadku budownictwa domów drewnianych oraz wszelkiego rodzaju programów ogrodowych. Zakres zastosowania gwoździarki bębnowej jest zatem bardzo szeroki. To powód, dla którego jest jednym z najchętniej wybieranych produktów w naszym sklepie internetowym.

Gwarancja jakości – gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 55

Najwyższa jakość produktu gwarantowana, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która dobrze znana z rynków europejskich. Cala linia produktów marki skierowana jest do osób, które szczególnie cenią sobie jakość, a nie chcą jednocześnie przepłacać. Decydując się na wybór profesjonalnej gwoździarki bębnowej możesz mieć pewność, że wybierasz jakość – aluminiowy korpus, ciśnienie pracy na poziomie 5-8 barów, a także pojemność magazynka wynosząca od 300 do 350 gwoździ to elementy, które gwarantują najwyższą jakość w działaniu.

Gwoździarka pneumatyczna rgn cn55

Schemat do gwoździarki - CN55 schemat

Informacje dodatkowe

Wymiary:

335 x 130 x 295 mm

Waga:

2,88 kg

Zużycie powietrza na cykl:

1,0 litra

Pojemność magazynka:

300 - 350 gwoździ

Długość gwoździ:

25 - 55 mm

Średnica gwoździ:

2,1 - 2,5 mm

Kąt:

16°

Rodzaj gwoździ:

Łączone drutem

Zastosowanie:

Produkcja palet, Produkcja opakowań, Budownictwo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 55”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram