Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 80

Marka RGN kojarzona jest z produktami najlepszej jakości w stosunkowo niskich cenach. Narzędzia sygnowane przez RGN cenione i wybierane są przez profesjonalistów, szczególnie na rynku europejskim. Najwyższą jakość gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 80 zdobyła uznanie, dzięki wieloletniej renomie i doświadczeniu marki RGN, która jest dobrze znana z rynków europejskich. Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 80 mm.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

999,00  ( 812,20  netto )

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Marka RGN kojarzona z produktami najlepszej jakości w stosunkowo niskich cenach. Narzędzia sygnowane przez RGN cenione i wybierane są przez profesjonalistów, szczególnie na rynku europejskim. Jedną z propozycji marki jest seria gwoździarek o napędzie pneumatycznym, różniących się między sobą wskazaną maksymalną długością wbijanych gwoździ. Tak kolejno do serii należą urządzenia CN 55, CN 57, CN 70, CN 80, CN 90 i 90B, CN 100 i 100B.

Uniwersalna gwoździarka bębnowa do palet RGN CN80

Gwoździarka bębnowa RGN CN 80 przeznaczona do wbijania standardowych gwoździ łączonych szeregowo drutem pod kątem 16 stopni, o długości mieszczącej się w zakresie pomiędzy 50 a 83 mm. Narzędzie zawiera korpus wykonany z aluminium, wpływa na solidność i komfort pracy, lekkie i poręczne.

Sprzęt znajduje zastosowanie przy produkcji różnego typu palet i opakowań z drewna i materiałów drewnopodobnych. Stosowany przy spajaniu elementów ogrodzeń, czy programów ogrodowych. Doskonale sprawdza się w budownictwie drewnianych domów oraz w pracach o charakterze ciesielskim i dekarskim.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

362 x 132 x 307 mm

Waga:

3,98 kg

Pojemność magazynka:

225 - 300 gwoździ

Długość gwoździ:

50 - 83 mm

Średnica gwoździ:

2,5 - 3,3 mm

Kąt:

16°

Rodzaj gwoździ:

Łączone drutem

Zastosowanie:

Produkcja palet, Produkcja opakowań, Budownictwo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździarka bębnowa do palet RGN CN 80”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram