Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane pierścieniowe

Gwoździe papowe należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem są wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

190,00 

Wyczyść
Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane pierścieniowe to jedna z najlepszych opcji osprzętu znanego powszechnie pod nazwą „papiaków”.

„Papiaki” nie tylko dla dekarzy – zastosowanie ocynkowanych pierścieniowych gwoździ papowych

Gwoździe papowe należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek. Spełniają więc wysokie standardy jakościowe, by sprostać wszelkim wymogom i funkcjom. Papiaki łączone drutem przeznaczone właśnie do pokryć dachowych. Można nimi łączyć też cienkie blachy na konstrukcjach nośnych. Ocynkowanie i pierścieniowy kształt gwoździ umacnia je na pozycji możliwie najlepszego wyboru.

Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane pierścieniowe - wiele wariantów do wielu sprzętów

Oferowane przez nas gwoździe łączone drutem dopasowane są do użytku przy pomocy gwoździarek takich producentów jak np. Haubold, Powers, B. Pro, Paslode, Stanley Bostitch, Tjep, Rawl, Makita, Prebena, Hitachi, Montana, 4Pro, Bea, Max, Maxx-Profi, Bosch, Senco, RGN i wielu innych. Podstawowym wymaganiem urządzenia jest kąt pochylenia mieszczący się w zakresie od 15 do 17 stopni.

Gwoździe papowe ocynkowane pierścieniowe dostępne w wielu wariantach. Wszystkie w kolorze złotym. Ich łebek jest płaski i szeroki. Połączone drutem pod kątem 16 stopni.

Średnica gwoździ wynosi 3,1 mm, niezależnie od wybranej długości – 20 mm, 22 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm, 45 mm. Pakowane są po 7200 sztuk.

Nasze gwoździe to osprzęt najlepszej jakości, którą poświadczają producenci.

Życzymy udanych zakupów! W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Gwoździarka bebnowa

 

Informacje dodatkowe

Średnica gwoździ:

3,1 mm

Długość gwoździ:

19 mm, 22 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm, 45 mm

Kąt:

16°

Rodzaj gwoździ:

pierścieniowe ocynkowane

Waga:

11 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane pierścieniowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram