Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane pierścieniowe

clockclock

Gwoździe papowe należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem są wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek.

31X45 PAPIAK NKRI
długość gwoździ: 45 mm
245,00 zł brutto
199,19 zł netto

Najniższa cena produktu 245,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane pierścieniowe to jedna z najlepszych opcji osprzętu znanego powszechnie pod nazwą „papiaków”.

„Papiaki” nie tylko dla dekarzy – zastosowanie ocynkowanych pierścieniowych gwoździ papowych

Gwoździe papowe należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek. Spełniają więc wysokie standardy jakościowe, by sprostać wszelkim wymogom i funkcjom. Papiaki łączone drutem przeznaczone właśnie do pokryć dachowych. Można nimi łączyć też cienkie blachy na konstrukcjach nośnych. Ocynkowanie i pierścieniowy kształt gwoździ umacnia je na pozycji możliwie najlepszego wyboru.

Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane pierścieniowe - wiele wariantów do wielu sprzętów

Oferowane przez nas gwoździe łączone drutem dopasowane są do użytku przy pomocy gwoździarek takich producentów jak np. Haubold, Powers, B. Pro, Paslode, Stanley Bostitch, Tjep, Rawl, Makita, Prebena, Hitachi, Montana, 4Pro, Bea, Max, Maxx-Profi, Bosch, Senco, RGN i wielu innych. Podstawowym wymaganiem urządzenia jest kąt pochylenia mieszczący się w zakresie od 15 do 17 stopni. Gwoździe papowe ocynkowane pierścieniowe dostępne w wielu wariantach. Wszystkie w kolorze złotym. Ich łebek jest płaski i szeroki. Połączone drutem pod kątem 16 stopni. Średnica gwoździ wynosi 3,1 mm, niezależnie od wybranej długości – 20 mm, 22 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm, 45 mm. Pakowane są po 7200 sztuk. Nasze gwoździe to osprzęt najlepszej jakości, którą poświadczają producenci. Życzymy udanych zakupów! W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Gwoździarka bebnowa

Dodatkowe informacje

kąt
16°
rodzaj gwoździ
pierścieniowe ocynkowane
średnica gwoździ
3,1 mm
waga
11 kg
długość gwoździ
19 mm
22 mm
25 mm
32 mm
38 mm
45 mm
Komentarze (0)