Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wkręty do poziomowania łat regulacyjne

Wkręty do poziomowania łat regulacyjne przeznaczone do szybkiego montażu łat drewnianych, zapewniają bardzo szybkie i trwałe zamocowanie oraz ich poziomowanie poprzez wykręcanie. Wykonane z wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk wkrętów. Specjalny gwint i główka pozwala na pewne mocowanie łaty.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

40,00 

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Wkręty do poziomowania łat regulacyjne przeznaczone do szybkiego montażu łat drewnianych, zapewniają bardzo szybkie i trwałe zamocowanie oraz ich poziomowanie poprzez wykręcanie. Specjalny gwint i główka pozwala na pewne mocowanie łaty. Wykonane z wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk wkrętów.

Wkrętarka

Uniwersalne wkręty do poziomowania łat regulacyjne

Wkręty zastępują gwoździe budowlane i nie wymagają nawiercania. Podane produkty gwarantują  wytrzymałe mocowania materiałów, są uniwersalne, pasują do każdego urządzenia. Wykonane z stali, która jest wytrzymała i odporna na wilgotność. W ofercie posiadamy wkręty o średnicy 6 mm i  różnej długości:

  • 90 mm,
  • 100 mm,
  • 120 mm,
  • 130 mm,
  • 140 mm,
  • 145 mm,
  • 160 mm.

Wkręty posiadają głębokie gniazdo TORX, które pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bity.

Jeśli mają Państwo pytania, jakie wybrać odpowiednie wkręty do urządzenia zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół pomoże Ci w dobrze produktu.

 

Informacje dodatkowe

Długość wkrętów:

90 mm, 100 mm, 120 mm, 130 mm, 140 mm, 145 mm, 160 mm

Średnica wkręta:

6 mm

Waga:

2 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wkręty do poziomowania łat regulacyjne”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Ostatnio oglądane produkty

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram