Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 LN50

Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 LN50 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

1 350,00  ( 1 097,56  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Marka Prebena oferuje zszywacze najwyższej klasy. Urządzenia solidne, dokładne i niezawodne, doceniane przez specjalistów w ponad 50 krajach na świecie! W naszej ofercie znajduje się wiele modeli zszywaczy z różnymi możliwościami zastosowań, w tym urządzenia przeznaczone do prac tapicerskich.

Jakość i solidność urządzeń producenta PREBENA

Model Prebena 1GP-A16 LN50 zalicza się do zszywaczy tapicerskich, przeznaczonych do montowania konstrukcji ściennych, dekoracji, mat bitumicznych, okładzin tapicerskich, futer, skór i innych materiałów. Zszywacz ten obsługuje popularne zszywki typu A o długości od 4 do 16 mm. Jest on nieco cięższy od podobnych modeli – waży nieco powyżej 1 kg, co dla wielu stanowi dodatkowy plus w kwestii stabilności. Jak większość zszywaczy Prebeny, i ten model wyklucza opcję odbicia zwrotnego.

Wydłużony nos to kolejna cech urządzenia. Est ona niezwykle przydatna przy dosięganiu do trudno dostępnych miejsc, takich jak np. narożniki, rowki, czy grzbiety. Funkcjonalności nadaje też wygodne ładowanie od dołu i odpowietrznik, który można ustawić. Komfort pracy z modelem 1GP-A16 LN50 od Prebeny podnosi też gumowa rączka oraz tłumik.

Informacje dodatkowe

Waga:

11 kg

Typ zszywki:

A 4-16mm

Ciśnienie robocze:

4-7 bar

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 0,25 L/cykl

Zastosowanie:

PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 LN50”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram