Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 LN50

clockclock

Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 LN50 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.

1 099,00 zł brutto
893,50 zł netto

Najniższa cena produktu 1 099,00 zł z dnia 04.10.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Marka Prebena oferuje zszywacze najwyższej klasy. Urządzenia solidne, dokładne i niezawodne, doceniane przez specjalistów w ponad 50 krajach na świecie! W naszej ofercie znajduje się wiele modeli zszywaczy z różnymi możliwościami zastosowań, w tym urządzenia przeznaczone do prac tapicerskich.

Jakość i solidność urządzeń producenta PREBENA

Model Prebena 1GP-A16 LN50 zalicza się do zszywaczy tapicerskich, przeznaczonych do montowania konstrukcji ściennych, dekoracji, mat bitumicznych, okładzin tapicerskich, futer, skór i innych materiałów. Zszywacz ten obsługuje popularne zszywki typu A o długości od 4 do 16 mm. Jest on nieco cięższy od podobnych modeli – waży nieco powyżej 1 kg, co dla wielu stanowi dodatkowy plus w kwestii stabilności. Jak większość zszywaczy Prebeny, i ten model wyklucza opcję odbicia zwrotnego. Wydłużony nos to kolejna cech urządzenia. Est ona niezwykle przydatna przy dosięganiu do trudno dostępnych miejsc, takich jak np. narożniki, rowki, czy grzbiety. Funkcjonalności nadaje też wygodne ładowanie od dołu i odpowietrznik, który można ustawić. Komfort pracy z modelem 1GP-A16 LN50 od Prebeny podnosi też gumowa rączka oraz tłumik.

Dodatkowe informacje

waga
11 kg
zastosowanie
PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA
zużycie powietrza na cykl
ok. 0,25 L/cykl
Typ zszywki:
A 4-16MM
Ciśnienie robocze:
4-7 bar
Komentarze (0)