Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
Zszywacze tapicerskie przeznaczone są do prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
Jakość i solidność urządzeń producenta PREBENA
Zszywacz tapicerski 1XR-A16 wyprodukowany przez Prebenę – markę ze wspaniałą reputacją. Produkty od Prebeny, takie jak narzędzia ręczne, pneumatyczne, kompresory, sztyfty, gwoździe i zszywki, dostępne są w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.
Model zszywacza Prebena 1XR-A16
To lekkie urządzenie, ważące jedynie 0,75 kg, zużywa zaledwie ok. 0,25 litra powietrza na cykl, przy ciśnieniu roboczym 4 do 7 barów. Posiada ładowany od dołu magazynek, tłumik i inne podstawowe cechy zszywaczy od Prebeny, jak np. zabezpieczenie przed przypadkowym, niekontrolowanym włączeniem, czy ustawiany odpowietrznik. Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 zużywa zszywki typu A 4-16 mm.
Zszywacze tapicerskie są funkcjonalne, uniwersalne i praktyczne, cieszą się popularnością i zaufaniem specjalistów z różnych branż.
Dodatkowe informacje
waga
0,75 kg
zastosowanie
PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA
zużycie powietrza na cykl
ok. 0,25 L/cykl
Typ zszywki:
A 4-16MM
Ciśnienie robocze:
4-7 bar
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twój komentarz został dodany i będzie widoczny jak tylko zatwierdzi go moderator.
Twoja recenzja nie może być wysłana
Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
Korzystając ze strony internetowej Jedmar.pl wyrażasz zgodę na używane pliki cookie, wykorzystywane w celu poprawy komfortu przeglądania, analizowania ruch w witrynie i personalizowania treści. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.