Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16

Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

490,00  ( 398,37  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacze tapicerskie przeznaczone są do prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.

Jakość i solidność urządzeń producenta PREBENA

Zszywacz tapicerski 1XR-A16 wyprodukowany przez Prebenę – markę ze wspaniałą reputacją. Produkty od Prebeny, takie jak narzędzia ręczne, pneumatyczne, kompresory, sztyfty, gwoździe i zszywki, dostępne są w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

Model zszywacza Prebena 1XR-A16

To lekkie urządzenie, ważące jedynie 0,75 kg, zużywa zaledwie ok. 0,25 litra powietrza na cykl, przy ciśnieniu roboczym 4 do 7 barów. Posiada ładowany od dołu magazynek, tłumik i inne podstawowe cechy zszywaczy od Prebeny, jak np. zabezpieczenie przed przypadkowym, niekontrolowanym włączeniem, czy ustawiany odpowietrznik. Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 zużywa zszywki typu A 4-16 mm.

Zszywacze tapicerskie są funkcjonalne, uniwersalne i praktyczne, cieszą się popularnością i zaufaniem specjalistów z różnych branż.

Zszywacz tapicerski PREBENA 1x-A16

Informacje dodatkowe

Waga:

0,75 kg

Typ zszywki:

A 4-16MM

Ciśnienie robocze:

4-7 bar

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 0,25 L/cykl

Zastosowanie:

PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram