Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16

clockclock
Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
359,00 zł brutto
291,87 zł netto

Najniższa cena produktu 359,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Zszywacze tapicerskie przeznaczone są do prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.

Jakość i solidność urządzeń producenta PREBENA

Zszywacz tapicerski 1XR-A16 wyprodukowany przez Prebenę – markę ze wspaniałą reputacją. Produkty od Prebeny, takie jak narzędzia ręczne, pneumatyczne, kompresory, sztyfty, gwoździe i zszywki, dostępne są w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

Model zszywacza Prebena 1XR-A16

To lekkie urządzenie, ważące jedynie 0,75 kg, zużywa zaledwie ok. 0,25 litra powietrza na cykl, przy ciśnieniu roboczym 4 do 7 barów. Posiada ładowany od dołu magazynek, tłumik i inne podstawowe cechy zszywaczy od Prebeny, jak np. zabezpieczenie przed przypadkowym, niekontrolowanym włączeniem, czy ustawiany odpowietrznik. Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 zużywa zszywki typu A 4-16 mm. Zszywacze tapicerskie są funkcjonalne, uniwersalne i praktyczne, cieszą się popularnością i zaufaniem specjalistów z różnych branż. Zszywacz tapicerski PREBENA 1x-A16

Dodatkowe informacje

waga
0,75 kg
zastosowanie
PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA
zużycie powietrza na cykl
ok. 0,25 L/cykl
Typ zszywki:
A 4-16MM
Ciśnienie robocze:
4-7 bar
Komentarze (0)