Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT

clockclock

Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT jest wyjątkowym modelem, posiadającym automatyczny spust. W pracy z nim możliwa jest regulacja prędkości strzałów.

860,00 zł brutto
699,19 zł netto

Najniższa cena produktu 860,00 zł z dnia 25.05.2024

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Prebena jest producentem wielu funkcjonalnych i cieszących sie powodzeniem sprzętów. Wśród nich są również świetnej jakości zszywacze.

WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ

Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT jest wyjątkowym modelem, posiadającym automatyczny spust. W pracy z nim możliwa jest regulacja prędkości strzałów – od jednego do nawet dwudziestu na sekundę! Model ten znajduje wiele możliwości zastosowań, choć to prace tapicerskie są na ich czele. Z pomocą zszywacza  1X-A16 AUT można szybko, sprawnie i solidnie przybić przeróżne materiały (od tekstylnych, przez skóry, futra, az do folii i mat bitumicznych) oraz wykonać montaż dekoracji. Urządzenie wykorzystuje zszywki typu A z minimalną długością 4, a maksymalną 16 mm. Ciśnienie robocze wynosi wartość pomiędzy 5 a 7 barami. Zszywacz 1X-A16 AUT wyposażony jest w ergonomiczny przycisk otwierania magazynka oraz okienko do podglądu jego stanu. Posiada też stalową kopułkę, tłumik z tyłu korpusu, ładowany od dołu magazynek, gumową raczkę. Jego niezaprzeczalnym atutem jest automatyczny spust z płynnie regulowaną prędkością wbijania zszywek.

Dodatkowe informacje

waga
1 kg
zastosowanie
PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA
zużycie powietrza na cykl
ok. 0,3 l/cykl
Typ zszywki:
A 4-16MM
Ciśnienie robocze:
5-7 bar
Komentarze (0)