Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT

Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT jest wyjątkowym modelem, posiadającym automatyczny spust. W pracy z nim możliwa jest regulacja prędkości strzałów.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

1 050,00  ( 853,66  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Prebena jest producentem wielu funkcjonalnych i cieszących sie powodzeniem sprzętów. Wśród nich są również świetnej jakości zszywacze.

WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ

Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT jest wyjątkowym modelem, posiadającym automatyczny spust. W pracy z nim możliwa jest regulacja prędkości strzałów – od jednego do nawet dwudziestu na sekundę! Model ten znajduje wiele możliwości zastosowań, choć to prace tapicerskie są na ich czele. Z pomocą zszywacza  1X-A16 AUT można szybko, sprawnie i solidnie przybić przeróżne materiały (od tekstylnych, przez skóry, futra, az do folii i mat bitumicznych) oraz wykonać montaż dekoracji.

Urządzenie wykorzystuje zszywki typu A z minimalną długością 4, a maksymalną 16 mm. Ciśnienie robocze wynosi wartość pomiędzy 5 a 7 barami. Zszywacz 1X-A16 AUT wyposażony jest w ergonomiczny przycisk otwierania magazynka oraz okienko do podglądu jego stanu. Posiada też stalową kopułkę, tłumik z tyłu korpusu, ładowany od dołu magazynek, gumową raczkę. Jego niezaprzeczalnym atutem jest automatyczny spust z płynnie regulowaną prędkością wbijania zszywek.

Informacje dodatkowe

Waga:

1 kg

Typ zszywki:

A 4-16mm

Ciśnienie robocze:

5-7 bar

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 0,3 l/cykl

Zastosowanie:

PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram