Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16

Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

899,00  ( 730,89  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacz Prebena 1GP-A16 przeznaczony jest przede wszystkim do prac o charakterze tapicerskim. Przytwierdzania różnego rodzaju materiałów, w tym futer, skóry, folii, tworzyw sztucznych lub mat bitumicznych. Urządzenie posiada tłumik w tylnej części korpusu, okienko do kontrolowania ilości łączników w magazynku, gumową rączkę, stalową kopułkę oraz wydłużony nosek, ułatwiający łączenie elementów nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak rowki, grzbiety, czy narożniki.

Jakość i solidność urządzeń producenta PREBENA

Zszywacz Prebena 1GP-A16 zużywa zszywki typu A 4-16 mm. Jest pneumatycznym narzędziem, bardzo poręcznym i lekkim (ważny zaledwie 0,86 kg, co nie obciąża nadgarstka, poprawiając tym samym komfort pracy). Robocze ciśnienie zszywacza sięga 4 do 7 barów, przy czym zużycie powietrza wynosi około 0,25 l na cykl.

Prebena jest producentem narzędzi pneumatycznych (o różnorodnym zastosowaniu), ręcznych, kompresorów i osprzętu do urządzeń np. gwoździ, zszywek i innych łączników. Produkty Prebeny dostępne są prawie na całym świecie i cieszą się dobrą opinią fachowców.

Informacje dodatkowe

Waga:

0,86 kg

Typ zszywki:

A 4-16mm

Ciśnienie robocze:

4-7 bar

Zużycie powietrza na cykl:

ok. 0,25 L/cykl

Zastosowanie:

PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram