Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16

clockclock
Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
649,00 zł brutto
527,64 zł netto

Najniższa cena produktu 649,00 zł z dnia 01.12.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Zszywacz Prebena 1GP-A16 przeznaczony jest przede wszystkim do prac o charakterze tapicerskim. Przytwierdzania różnego rodzaju materiałów, w tym futer, skóry, folii, tworzyw sztucznych lub mat bitumicznych. Urządzenie posiada tłumik w tylnej części korpusu, okienko do kontrolowania ilości łączników w magazynku, gumową rączkę, stalową kopułkę oraz wydłużony nosek, ułatwiający łączenie elementów nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak rowki, grzbiety, czy narożniki.

Jakość i solidność urządzeń producenta PREBENA

Zszywacz Prebena 1GP-A16 zużywa zszywki typu A 4-16 mm. Jest pneumatycznym narzędziem, bardzo poręcznym i lekkim (ważny zaledwie 0,86 kg, co nie obciąża nadgarstka, poprawiając tym samym komfort pracy). Robocze ciśnienie zszywacza sięga 4 do 7 barów, przy czym zużycie powietrza wynosi około 0,25 l na cykl. Prebena jest producentem narzędzi pneumatycznych (o różnorodnym zastosowaniu), ręcznych, kompresorów i osprzętu do urządzeń np. gwoździ, zszywek i innych łączników. Produkty Prebeny dostępne są prawie na całym świecie i cieszą się dobrą opinią fachowców.

Dodatkowe informacje

waga
0,86 kg
zastosowanie
PRACE TAPICERSKIE, DEKORACJE, MATY BITUMICZNE, MATERIAŁY, SKÓRA, FUTRA
zużycie powietrza na cykl
ok. 0,25 L/cykl
Typ zszywki:
A 4-16MM
Ciśnienie robocze:
4-7 bar
Komentarze (0)