Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze Rapid 

Marka Rapid jest szwedzkim producentem znanym i docenianym przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości zszywaczy biurowych. Na rynek marka weszła w latach 30 ubiegłego wieku, oferując głównie zszywacze Rapid do biura i działając przede wszystkim na terenie swojego rodzimego kraju. Aktualnie Rapid należy do międzynarodowej korporacji ACCO Brands, rozprowadzając swoje zszywacze praktycznie na całym świecie. Oczywiście produkcja również wyszła poza Szwecję i aktualnie linie produkcyjne firmy znajdują się w wielu krajach świata, a co najważniejsze, nie tracąc przy tym na jakości wykonywanego sprzętu.  

Rapid - zszywacze nie tylko do papieru

Jednak Rapid to nie tylko produkty biurowe przeznaczone do papieru. Marka w swojej bogatej ofercie posiada również ręczne zszywacze tapicerskie, które swoje zastosowanie znajdują w zakładach tapicerskich i domowych warsztatach zapalonych majsterkowiczów. Zszywacz do drewna Rapid jest jednym z podstawowych narzędzi, które powinien znaleźć się na wyposażeniu niejednego warsztatu. Zszywacze Rapid, mimo ręcznej obsługi, są narzędziami bardzo trwałymi z dużą mocą. Bez problemu można nimi łączyć kartony, tkaniny obiciowe z drewnem, czy nawet jeśli zajdzie taka potrzeba, tworzywa sztuczne. 

Narzędzia Rapid w naszej ofercie

Centrum narzędziowe Jedmar w swoim sklepie internetowym oferuje bogaty wybór zszywaczy Rapid, wraz z odpowiednimi zszywkami, które są doskonale dopasowane do poszczególnych modeli. Swój idealnie dopasowany do potrzeb zszywacz znajdą tu zarówno domowi majsterkowicze, jak i zawodowi tapicerzy oraz budowlańcy. Tworząc ofertę sklepu, skupiliśmy się przede wszystkim na jakości oferowanych u nas marek i ich produktów. Tak oto miejsce w naszej ofercie przypadło również marce Rapid z ich całą gamą zszywaczy tapicerskich - zarówno modeli ręcznych, jak i akumulatorowych. Zachęcamy do zapoznania się z każdym z narzędzi i dobór swojego idealnego zszywacza Rapid, który posłuży na wiele lat pracy z różnego rodzaju materiałami.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram