Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacze ręczne RAPID R23

Profesjonalne zszywacze ręczne szwedzkiej firmy RAPID to solidne urządzenia, posiadające oryginalny taker. Wykonane ze stali, łatwe w obsłudze, bez odrzutu wraz z dodatkowym magazynkiem do lekkich prac. Zabezpieczenie uchwytu zapobiega niezamierzonemu użycia. Nadaje się np. do lekkich materiałów i papieru.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

180,00  ( 146,34  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacz ręczny, czyli tak zwany taker, od szwedzkiej marki Rapid – to uniwersalne narzędzie, które przyda się niemal w każdej firmie. Zszywacz solidny, w całości wykonany z metalu, trwały, lekki (waży jedynie 530 g) i mały (120x34x184 mm). Mechanizm jego działania jest prosty, a obsługa – intuicyjna. Nie generuje odrzutu przy strzałach, co dodaje komfortu pracy. Posiada zabezpieczony uchwyt, który wyklucza ryzyko przypadkowego użycia, niekontrolowanego strzału.

Uniwersalne urządzenie-  zszywacz ręczny RAPID R23

Urządzenie obsługuje zszywki z cienkiego drutu Rapid 13 o długości 4-6 mm. Optymalna szerokość grzbietu osprzętu to 10,6 mm. Pojemność magazynka wynosi 156 zszywek. Zszywacz ręczny Rapid R23 przeznaczony do mocowania i łączenia cienkich i lekkich materiałów, takich jak papier, karton, folia, brezent, materiały izolacyjne itd.

Rapid jest wiodącą szwedzką marką ręcznych zszywaczy. Oferowany sprzęt niezawodny, trwały i prosty w obsłudze. Zszywacze są przydatne praktycznie w każdej firmie, a nawet w każdym domu. Wybór narzędzia od Rapid to wybór pewny i bezpieczny.

Informacje dodatkowe

Wymiary:

120 x 34 x 184mm

Waga:

530g

Długość zszywek:

4-6 mm

Pojemność magazynka:

156 zszywek

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacze ręczne RAPID R23”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram