Zszywacz młotkowy Rapid R14

clockclock
Profesjonalne zszywacze ręczne szwedzkiej firmy RAPID to solidne urządzenia, posiadające oryginalny taker. Wykonane ze stali, łatwe w obsłudze, bez odrzutu wraz z dodatkowym magazynkiem do lekkich prac. Zabezpieczenie uchwytu zapobiega niezamierzonemu użycia. Nadaje się np. do lekkich materiałów i papieru.
179,00 zł brutto
145,53 zł netto

Najniższa cena produktu 179,00 zł z dnia 30.05.2023

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Zszywacz ręczny Rapid R14 Blister zalicza się do tzw. „takerów”. Jest poręczny, lekki, i kompaktowy, a jednocześnie solidny i mocny.

Uniwersalne urządzenie -  zszywacz ręczny RAPID R14

Łatwość jego obsługi dodatkowo przyspiesza pracę. Sprzęt świetnie sprawdzi się nawet u wymagających profesjonalistów. Jego przeznaczeniem jest mocowanie materiałów cieńszych, do których zaliczyć można karton, papier, folie, izolacje, czy brezent. Zszywacz ręczny Rapid R14 Blister wyprodukowany w Szwecji, wykonany w całości ze stali. Posiada wskaźnik ilości zszywek, które ładuje się łatwo i wygodnie. Co istotne nie tylko dla komfortu pracy, narzędzie nie ulega odrzutowi przy strzale. Praktyczny uchwyt wyposażony w funkcję blokady, która ułatwia przechowywanie sprzętu. Do zszywacz Rapid R14 przeznaczono zszywki typu Rapid 140. Zakres ich długości to 6 do 8 mm, a szerokość grzbietu 10,6 mm. Łączniki wykonane powinny być z drutu o grubości 1,3 mm. Posiadamy w ofercie dwa dwa typy markowych zszywaczy, wyprodukowanych przez szwedzką firmę Rapid – ręczne i młotkowe.

Dodatkowe informacje

waga
1 kg
Długość zszywek:
6 - 8 mm
Typ Zszywki :
RAPID 140
Komentarze (0)