Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz młotkowy Rapid R14

Profesjonalne zszywacze ręczne szwedzkiej firmy RAPID to solidne urządzenia, posiadające oryginalny taker. Wykonane ze stali, łatwe w obsłudze, bez odrzutu wraz z dodatkowym magazynkiem do lekkich prac. Zabezpieczenie uchwytu zapobiega niezamierzonemu użycia. Nadaje się np. do lekkich materiałów i papieru.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

150,00  ( 121,95  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacz ręczny Rapid R14 Blister zalicza się do tzw. „takerów”. Jest poręczny, lekki, i kompaktowy, a jednocześnie solidny i mocny.

Uniwersalne urządzenie -  zszywacz ręczny RAPID R14

Łatwość jego obsługi dodatkowo przyspiesza pracę. Sprzęt świetnie sprawdzi się nawet u wymagających profesjonalistów. Jego przeznaczeniem jest mocowanie materiałów cieńszych, do których zaliczyć można karton, papier, folie, izolacje, czy brezent.

Zszywacz ręczny Rapid R14 Blister wyprodukowany w Szwecji, wykonany w całości ze stali. Posiada wskaźnik ilości zszywek, które ładuje się łatwo i wygodnie. Co istotne nie tylko dla komfortu pracy, narzędzie nie ulega odrzutowi przy strzale. Praktyczny uchwyt wyposażony w funkcję blokady, która ułatwia przechowywanie sprzętu.

Do zszywacz Rapid R14 przeznaczono zszywki typu Rapid 140. Zakres ich długości to 6 do 8 mm, a szerokość grzbietu 10,6 mm. Łączniki wykonane powinny być z drutu o grubości 1,3 mm.

Posiadamy w ofercie dwa dwa typy markowych zszywaczy, wyprodukowanych przez szwedzką firmę Rapid – ręczne i młotkowe.

Informacje dodatkowe

Waga:

1 kg

Długość zszywek:

6 - 8 mm

Typ Zszywki :

RAPID 140

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz młotkowy Rapid R14”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram