Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz młotkowy Rapid R11E

Profesjonalne zszywacze ręczne szwedzkiej firmy RAPID to solidne urządzenia, posiadające oryginalny taker. Wykonane ze stali, łatwe w obsłudze, bez odrzutu wraz z dodatkowym magazynkiem do lekkich prac. Zabezpieczenie uchwytu zapobiega niezamierzonemu użycia. Nadaje się np. do lekkich materiałów i papieru.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

250,00  ( 203,25  netto )

Darmowa dostawa od 600 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacze młotkowe posiadają lekką konstrukcję i są bardzo łatwe w obsłudze. Charakteryzują się sposobem zastosowania – jak sama nazwa podpowiada – polega ono na uderzeniu, niczym młotkiem.

Zszywacze ręczne RAPID – stabilna konstrukcja w Twoich rękach

Zszywacz ręczny młotkowy Rapid R11E wyposażony w antypoślizgową rączkę, gwarantującą pewny chwyt. Wytrzymała konstrukcja tego niewielkiego narzędzia w całości wykonana jest ze stali szwedzkiej.

Zszywacz ręczny młotkowy Rapid R11E cechuje się wysokim stopniem precyzji, doskonale sprawdza się w pracy z dużą częstotliwością zszywania, jak choćby ma to miejsce przy mocowaniu pokryć dachowych, czy folii izolacyjnych. Model R11E bywa zaliczany do narzędzi dekarskich. Urządzenie posiada system ładowania magazynku od dołu, co jest rozwiązaniem niezwykle praktycznym. Wygody w użytkowaniu dodaje też spora stopka chroniąca materiał zszywany.

Rapid R11E obsługuje typ zszywek Rapid 140 (zakres możliwych długości to 6 mm-12 mm). Grubość drutu akceptowanej zszywki równa się 1,3 mm, a szerokość jej grzbietu wynosi 10,6 mm.

Informacje dodatkowe

Waga:

1 kg

Długość zszywek:

6 - 12 mm

Typ Zszywki :

RAPID 140

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz młotkowy Rapid R11E”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram