Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywki stolarskie

Profesjonalne zszywacze stolarskie

Zszywacze stolarskie przeznaczone są do wszelkich prac stolarskich i montażowych. Dedykowane głównie do pracy z drewnem, jednak mocniejsze modele z powodzeniem sprawdzą się także do mocowania innych materiałów. Będą doskonałym uzupełnieniem każdego profesjonalnego warsztatu stolarskiego. Sprawdzą się także na budowach. Z ich pomocą można zbić różnego rodzaju drewniane elementy, przybić tyły szaf czy zmontować stelaże meblowe. Pneumatyczne zszywacze tapicerskie sprawiają, że nasza praca jest niezwykle szybka oraz precyzyjna. Wybór tego rodzaju narzędzia do twojego warsztatu zagwarantuje ci najlepsze rezultaty. Meble wychodzące spod twoich rąk będą mocne, solidne i doskonale wykończone, a klienci będą wracać po więcej!

Zszywacze pneumatyczne - szybka i sprawna praca

Mocniejsze modele zszywaczy stolarskich umożliwiają pracę z drewnem budowlanym.  Dzięki temu można je wykorzystać do mocowania drewnianych elementów w domach szkieletowych czy deski stosowanej przy budowie tarasów drewnianych.

Jeśli szukasz profesjonalnych zszywaczy pneumatycznych — trafiłeś w idealne miejsce.

Zszywacze tapicerskie sprawdzą się również w warsztatach domowych majsterkowiczów. Jeśli lubisz prace z drewnem lub chcesz zacząć swoją przygodę z renowacją mebli, to jednym z podstawowych narzędzi, w które powinieneś wyposażyć swój warsztat, jest właśnie zszywacz do mebli. Dzięki niemu twoja praca będzie zdecydowanie łatwiejsza, a wykonana przez ciebie meble będą solidne i perfekcyjnie wykończone. Doskonale sprawdzą się do prac wykończeniowych czy dekarskich takich jak np. przybijanie folii.

Zszywacze stolarskie – postaw na uniwersalność

W naszej ofercie zszywaczy pneumatycznych znalazło się miejsce dla modeli przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Szeroki wybór zszywaczy do mebli pozwoli ci na wybór idealnego narzędzia, dopasowanego do twoich potrzeb. Niezależnie czy obijaniem mebli i stolarką zajmujesz się na co dzień, czy ze swojego zszywacza stolarskiego będziesz korzystać hobbistycznie.

Nasza firma współpracuje wyłącznie z renomowanymi markami, które działają na rynku od wielu lat. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanego przez nas sprzętu. Wybierając zszywacze do drewna z naszej oferty, masz pewność, że kupujesz sprzęt, który posłuży ci nieprzerwanie przez wiele lat. W razie problemów z wyborem nasi fachowcy posłużą radą i zaproponują ci model dopasowany do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w wyborze najlepszych elektronarzędzi.

Sprawdź naszą ofertę zszywaczy pneumatycznych i wybierz model dopasowany do twoich potrzeb!

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram