Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywki stolarskie

Zszywacze stolarskie przeznaczone są przede wszystkim do działań związanych z drewnem. Znajdują zastosowanie we wszystkich pracowniach stolarskich. Wszędzie tam jest bowiem konieczność mocowania różnego rodzaju folii, listew wykończeniowych czy przytwierdzania niskonapięciowych kabli. Najważniejszym czynnikiem przemawiającym za zakupem zszywacza stolarskiego jest łatwość i niezawodność użytkowania, która pozwala w bardzo sprawny sposób mocować różne elementy.

Zszywacze stolarskie – postaw na uniwersalność

W naszej ofercie zszywaczy stolarskich znajdziesz przede wszystkim modele, które pozwalają na szybkie i sprawne realizowanie kolejnych zadań. Dzięki temu, że współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami, które na rynku obecne są od wielu lat możemy zagwarantować najwyższą jakość i możliwość wieloletniego działania.

Większość naszych zszywaczy posiada przełącznik, który pozwala dopasować siłę wbijania w zależności od używanego materiału i długości zszywek. Posiadają one również możliwość załadowania zszywki z płaskiego drutu, czyniąc je idealnymi do mocowania min. izolacji.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram