Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Zszywacz Prebena 5C-Z75

Zszywacz 5C-Z75 to zszywacz pneumatyczny przeznaczony do prac stolarskich na zszywki w rozmiarach 35-75mm. Zasilany powietrzem zużywa ok. 1,8 litra powietrza w ciągu cyklu, ciśnienie robocze wynosi między 4 a 8 bara. Magazynek w tym zszywaczu ładowany jest od góry. Sprzęt wyklucza zwrotne odbicia, posiada tłumik i komfortową w użytku gumową rączkę. Ważną cechą jest też zabezpieczenie przed niechcianym, przypadkowym uruchomieniem. Dedykowanym osprzętem dla tego urządzenia są zszywki typu Z o grzbiecie równym 11,2 mm.

Wybierając rodzaj kawy mielona - podaj sposób zaparzania w informacjach do zamówienia.
Jeśli nie podasz informacji odnośnie sposobu zaparzania, otrzymasz kawę zmieloną w sposób tradycyjny.

2 999,00  ( 2 438,21  netto )

Brak w magazynie

Brak w magazynie

Darmowa dostawa od 800 zł
Online i w sklepie

Opis

Zszywacze stolarskie są narzędziami podstawowymi w warsztatach stolarskich. Ułatwiają i niezwykle usprawniają pracę. Oszczędzają czas i tym samym pieniądze. Inwestując w profesjonalny sprzęt w swoim warsztacie i zyskasz efektywność, sprawność, komfort i bezpieczeństwo pracy.

Najlepsza niemiecka marka

Prezentujemy kolejną propozycję od niemieckiej marki Prebena – model 5c-Z75. Jest niezawodnym zszywaczem stolarskim stosowanym przy wielu czynnościach związanych z łączeniem desek, takich jak produkcja domów drewnianych, skrzynie, palety drewniane, program ogrodowy, meblarstwo, montaż podłóg drewnianych.

Dedykowanym osprzętem dla tego urządzenia są zszywki typu Z, o długości mieszczącej się w przedziale od 35 mm do 75 mm i grzbiecie równym 11,2 mm. Zszywacz 5C-z75 zasilany powietrzem zużywa ok. 1,8 litra powietrza w ciągu cyklu, ciśnienie robocze wynosi między 4 a 8 bara. Magazynek w tym zszywaczu ładowany jest od góry. Sprzęt wyklucza zwrotne odbicia, posiada tłumik i komfortową w użytku gumową rączkę. Ważną cechą jest też zabezpieczenie przed niechcianym, przypadkowym uruchomieniem.

Nasz sklep dysponuje bogatą ofertą narzędzi stosowanych w stolarstwie, dekarstwie, budownictwie, przy montażu i w pracach wykończeniowych. Każde polecane przez nas urządzenie pochodzi od zaufanych producenta, spełnia potrzebne wymogi i normy. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

W razie pytań – udzielimy odpowiedzi, a w razie problemu z wyborem odpowiedniego dla siebie sprzętu – chętnie doradzimy.

Informacje dodatkowe

Waga:

2,75 kg

Zużycie powietrza na cykl:

1,8 L

Typ zszywki

Z 35-75mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zszywacz Prebena 5C-Z75”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Produkty polecane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userinfocart-plusenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram