Biuro Obsługi Klienta
618 977 925

Wiązarki do zbrojeń

Wiązarki do zbrojeń - niezbędnik profesjonalisty

Wiązarki do zbrojenia to niezwykle ciekawe i przydatne narzędzie, przeznaczone do łączenia prętów zbrojeniowych w konstrukcjach. Oprócz typowego użytkowania tych urządzeń, wiązarki można używać nie tylko do łączenia zbrojenia. Znalazły one również zastosowanie przy wiązaniu przewodów elektrycznych. Producenci tych narzędzi zaznaczają zwiększenie produktywności, a co za tym idzie, rozlokowanie pozostałych pracowników przy innych zajęciach koniecznych na budowie. Kolejną ważną funkcją wiązarek do zbrojeń jest możliwość ich obsługi jedną ręką, co pozwala osobom po ciężkich wypadkach na powrót do pracy bez utraty skuteczności.

Wiązarki do zbrojeń – najważniejsze informacje

Wiązarki do zbrojeń umożliwiają wykonanie pętli z drutu w miejsce styku prętów zbrojeniowych, które dają trwałość i stabilność zbrojenia w trakcie zalewania zaprawy. Wiązarki do zbrojeń znacznie przyspieszają prace zbrojarskie. Posiadają także szereg innych zalet.

Wiązanie zbrojeń – o czym należy pamiętać – jest jedną z najważniejszych czynności na budowie. Zazwyczaj wykonywane jest ono ręcznie, przez co staje się czasochłonne i żmudne. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się wiązarki do zbrojeń, które na zachodnich rynkach są już dzisiaj standardem. W Polsce coraz więcej firm decyduje się także na skorzystanie z możliwości, jakie dają wiązarki do zbrojeń.

Najważniejsze zalety zastosowania – wiązarki do zbrojeń

Do najważniejszych zalety bez wątpienia należy zaliczyć nawet pięciokrotne przyspieszenie tempa pracy. Biorąc pod uwagę, że czas to pieniądz to użycie wiązarki do zbrojeń zwiększa efektywność pracy, dzięki czemu można realizować kolejne zlecenia i generować dodatkowy zarobek. Najnowsze wiązarki do zbrojeń pozwalają jedno zbrojenie wykonać w czasie poniżej 1 sekundy! Jednocześnie zastosowanie wiązarek do zbrojeń pozwala na znaczną automatyzacje pracy, a tym samym uniezależnienie pracodawcy od zmian na rynku pracy, co z kolei może przekładać się bezpośrednio na terminowość, a tym samym brak konieczności zapłaty kar za opóźnienie w wykonaniu zlecenia.

O czym warto pamiętać? Wiązarki do zbrojeń

Warto jeszcze zwrócić uwagę, że wykorzystanie wiązarki do zbrojeń pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy, dzięki czemu obniża się ryzyko wystąpienia u pracowników np. zespołu cieśni nadgarstka czy urazów kręgosłupa.

Filtruj według ceny

Filtruj wg ceny

Kategorie

Ostatnio oglądane

Jedmar © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja - Re Bena Gesta
userenvelopesmartphoneearthclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram